Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok gonosz karaktereket...

Mondanátok gonosz karaktereket a Narutoból?

Figyelt kérdés

Mármint,olyanok,akik tényleg rosszak és nem csak a körülmények hatására tettek rosszakat, de aztán úgy is kiderült,hogy jók. Gondolkodtam, és kb alig vannak ízig-vérig rossz karakterek. És nem ilyen Minor rontások,hanem tényleg van befolyásuk a történetben.


Én ennyit tudok:

-Zabuza

-Kaguya (Zetsu-t nem számolom,mert ő csak egy Chakra massza,amit Kaguya hozott létre)

-Hidan és Kakuzu (bár róluk nem tudjuk,hogy azok-e,vagy csak így "kellett" cselekedniük)



2015. ápr. 16. 21:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Zabuzát se mondanám gonosznak.


Kérdésre:

Sasori

Orochimaru

2015. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Orochimaru a végére megint nem volt "gonosz" Dalolva rohant segíteni a világnak.


Sasori meg a szüleit hiányolta, de végül is felírom a listára :D

2015. ápr. 16. 22:13
 3/27 anonim ***** válasza:
Kakuzu rohadt gonosz volt és tudjuk miért :D.Pénzért ölt ennyi. Sasori Deidara is gonosz,stb.
2015. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Deidara nem volt gonosz, őt belekényszerítették az egészbe, anno csak egy felkelésben akart segíeni..


Orochimaru miért ne lett volna gonosz? Több 100 emberen kísérletezett és ártatlanokat ölt meg használt fel.

Mások testébe költözött bele.

Az hogy a végén "segített" is csak saját céljai érdekében tette.

2015. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Milyen felkelésben?Letudnád írni pontosan?Érdekelne a háttérsztorija,stb.
2015. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Orochimaru igenis gonosz, és nagy szerepe van a történetben. A főgonosz Uchiha Obito, ő már az elejétől ezt tervezte, szóval amit az Akatsuki megtett, az mind emiatt a terve miatt volt. De azért megemlíteném, hogy Yakushi Kabuto sem valami jófej.
2015. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kabutot csúnyán átkúrta Danzo,meg az egész "Gyökér" szervezet.


Obito meg a világ legnagyobb bábja,végig Madara kezére játszott, egyetlen önálló mozdulata az volt,amikor Sakura segítségével visszahozta Sasukát abból a sivatagos dimenzióból. A vicc az,hogy Madara is a békére törekedett,szóval mindketten Jó srácok lettek a végére. MAL-on pár fórumozó majdnem szobrot emelt Obitonak..én meg nem értem,hogy mire fel.



Oké,Oro tényleg gonosz, de amúgy már rájött a halhatatlanság titkára,nem? Hiszen ha új testbe költözik,akkor nem halhat bele az öregségbe. Amúgy meg kb invincible. Tuti lesz része Bolt történetében is.

2015. ápr. 17. 16:45
 8/27 anonim ***** válasza:

Obito-t nem kell annyira lenézni, szerintem legnormálisabb karakter volt a történetben. Legalábbis fényvekkel jobb mint Naruto vagy Sasuke.

Csak azt sajnálom, hogy sose tudta kihozni magából a maximumot, pedig ő volt a legerősebb a szemeit tekintve. Gyakorlatilag 2 MS képes lett volna a perfect susanoo-ra, sebezhetetlen volt, a Kamui pedig az egyetlen teknika volt ami képes volt megsebezni a Gedo Mazo-t vagy a 10 farkút, illetve még halálból is vissza tudott jönni.

2015. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

NA ez meg a másik, a Sharingan egy annyira tápos szar képesség.

Nem elég,hogy gyorsabban reagálsz a mozdulatokra,megkülönbözteted a klónokat (amire a Byakugan sem képes)

Még atom védőfalat és képezhetsz magad köré,amivel mozogni és harcolni is tudsz. 1sec alatt Genjutsu alá vonod az ellenfeledet, mindent elemésztő tüzet idézhetsz,vagy átteleportálhatsz dolgokat egy másik dimenzióba.


Van ennél nagyobb táp?

2015. ápr. 17. 17:08
 10/27 anonim ***** válasza:
Van. A Rinnegan. Amúgy szerintem is Madara az egyik leggonoszabb. A filmekben meg nam vagyok annyira jártas, főleg az utolsóban, de az a Rikudo-ra hasonlító alak, aki az utolsó filmben szerepel, nekem nem annyira szimpi. Főleg azok után, amit Hanabival tett.
2015. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!