Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani egy jó kis...

Ostornorbi kérdése:

Tudnátok mondani egy jó kis túlélőjátékos animét?

Figyelt kérdés
Szóval eddig ezeket láttam ami tulélöjáték volt: Gantz Mirai nikki (sword art online bár nagyot csalodtam a sao-ba történetét eltalálták de részröl részre egyre rosszabb lett kb mint a naruto..) btoom Deadman wonderland highschool of the dead (ez még a határ) és olyat mint a "shiki" ne irjatok lehet tulélésröl szolt de semmi játék nem volt benne ha tudtok akár irhattok picit a "iskolai élet , szerelem , dráma , vicces" stilusban is de nem nagyon hiszem hogy tudtok abbol a témábol irni oylat amit nem láttam felse szeretném sorolni. jah és a grafika is legyen normális normális minöségbe meglehessen találni etc akár még mmorpgs animével is dobhattok de azokbol is láttam már a normálisabbakat. normális (jó) : No Game No Life

2015. ápr. 18. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Log Horizon (MMORPG-s)

Danganronpa (túlélőjáték)

DanMachi (MMORPG szerű, új anime, most tartanak a 3. résznél)

2015. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Btooom!
2015. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kösz mindegyiket láttam.. én voltam a dungeonosnak az elsö megtekintöje log horizon asszem most tart a második évad 20.résznél btoom-ot láttam leis irtam a kérdésbe
2015. ápr. 18. 23:28
 4/23 A kérdező kommentje:
hm észre se vettem dangoraonpa nem ismerös bele is nézek köszönöm ez az egyetlen ami ugy néz ki..
2015. ápr. 18. 23:28
 5/23 A kérdező kommentje:
danganronpa*
2015. ápr. 18. 23:29
 6/23 A kérdező kommentje:
igen ez egy jó anime köszönöm a baj csak az hogy amiket irtok a 90%-ékát láttam naggyábol.. de irhattok még böven majd lekommentelem hogy láttam vagy nem láttam.. érdekelnek még ilyenek tetszik a története. (dangaronpa) Összesitve köszönöm és értékelem az összes választ ami értelmes (egy zöld pacsival)
2015. ápr. 18. 23:55
 7/23 anonim ***** válasza:
Death Billiards? Death Parade?
2015. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mindkettöt láttam és a death billiards a death parade elözménye mivel ez csak egy részes anime lett volna de nagy sikere lett (hosszu háttérsztori m1) ezért eltt belöle +12 (13) rész
2015. ápr. 20. 23:03
 9/23 anonim ***** válasza:

Tudom, én is láttam mindkettőt...

Corpse Party? bár ez is csak túlélős. És valószínű hogy láttad ezt is.

2015. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Esetleg Spiral: Suiri no Kizuna?
2015. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!