Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto Gaiden vélemények?

Naruto Gaiden vélemények?

Figyelt kérdés
Ki mit szól az első mangához? tippek, találgatások? satöbbi? :)

2015. ápr. 23. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mikor a Naruto végén volt az a több éves időugrás és megláttam Sasuke lányát, akkor egyből arra gondoltam,hogy szrintem Karin az anyja, majd láthattuk,hogy Sakura az anyja. Arra gondoltam,hogy mi van akkor,ha igazából Karin az anyja csak eltitkolták tőle. De úgy voltam vele,hogy egy Naruto mangában ilyet csinálni? Biztos nem!

Most pedig láss csodát, lehet h mégis :D

2015. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát nem is tudtam, hogy már megjelent. Ahogy elolvastam a kérdésed, elkezdtem keresni, nagy nehezen megtaláltam. Tetszik, annak ellenére, hogy már nyilván nem a régi. Amúgy gondolom a Karin dolog érdekel, azaz, hogy ő lehet-e Sarada anyja. A hasonlóságból ítélve van rá esély, ami annyira nem is szimpatikus dolog nekem, de mindegy.
2015. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hiányoltam Asuma fiát.Amúgy egész jól indul,már van egy kis érdekesség az elején.Am mikor jön ki az új rész(manga)?
2015. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem különösebben mozgatta meg a szívemet a dolog, de elolvastam, merthát mégiscsak Naruto. Amúgy egy kicsit nekem fura. Egy anyától nem lehet eltitkolni azt, hogy ő nem a te gyereked, ez csak a pasiknál működik. Elvégre csak emlékszik, hogy megszülte-e vagy sem :D


Semmi tippem nincs, hogy mit akarn ak kihozni ebből.

2015. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TallandThin Boy ***** válasza:
44%

#4 A gyerek, Saruda nem tudja, hogy ki az anyja.


Még kérdezi is, hogy az apjának volt-e szemüveg-e, Sakura meg elkezdett hárítani. Szóval Sakura próbálja eltitkolni a dolgot, azaz, hogy nem Ő az anyja.

2015. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TallandThin Boy ***** válasza:
szemüvege*
2015. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaaa :D Köszi a felvilágosítást.
2015. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan én még nem tartok itt, de láttam már Narutót felnőttként, és marhára nem tetszik, hogy ilyen rövid lett a haja.

Gondolom ezzel a felnőttséget az érettséget próbálták ábrázolni de így elvesztette a karakterét és fura tépet hajú semmilyen valaki lett belőle.

Szomorú..

2015. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ő néz ki hülyén.Csak nagyon kevesen néznek ki "jól",de ezzel tényleg a felnőttséget ábrázolják.Bár ha úgy nézzük a többi felnőtt elég jól meg volt ábrázolva mikor még Narutoék kisebbek voltak és most ők hozzájuk képest nagyon durván néznek ki.
2015. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem Sasuke elég emos lett és Sarada és Karin között csak a szemüveg a hasonlóság
2015. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!