Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach animének lesz folytat...

A Bleach animének lesz folytatása és ha igen mikorra várható?

Figyelt kérdés
Kérem a kérésre válaszoljanak, nem érdekel hogy kinek tetszik kinek nem stb. csak a fenti kérdés.

2015. ápr. 24. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem folytatják. Három éve abbahagyták, az esély a folytatásra 0%. Reménykedni legfeljebb akkor tudnál, hogyha kevesebb mint egy éve hagyták volna abba - például a Fairy Tail is folytatódott egy év szünet után, és azóta is fut. De így az esély lényegében 0. A manga viszont még folytatódik, jelenleg is hetente jelennek meg a részek (elméletileg). Ha érdekel a történet, folytasd ott.
2015. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én olyasmit hallottam, hogy ha befejezik a mangát (kb. még 1 év), folytatják az animét is.
2015. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A második válaszolónak igaza van. A manga befejezése után folytatódik az anime.
2015. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Volt olyanról szó,hha véget ér a manga,akkor folytatják majd az animét fillerek nélkül, bár ha folytatják sztem akkro is tele lesz fillerekkel,szal ugyan mindegy.

Vhol mintha azt olvastam volna,h ebben az évben már véget ér a manga, de nem biztos.

Egyébként a történet még szarabb lett, mint korábban volt.

2015. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én valahol (senki ne kérdezze, hogy hol mert sajnos már nem emlékszem) azt olvastam, hogy 2016-ban fogják folytatni.
2015. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Folytatni fogjak.2016 tajekan a TV Osaka.Wikin ez van irva.Remellem h folytatni fogjak.A harc jeleneteket alig lehet kivenni a mangabol....es megneznem a quincyket is meg ichigo uj zanpakutoit is meganmilva.
2015. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 AnimeFredy válasza:
Na igen 2016 már benne vagyunk jo pár honapja na akkor világosicsatok fel ,hogy mi a helyzet lesz ? nem lesz?
2016. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jövő héten véget ér a manga és lesz egy "nagy bejelentés". Lehet az lesz a bejelentés, hogy folytatódik az anime.
2016. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 AnimeFredy válasza:
Ha ugylesz nagyon boldog leszek :)
2016. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nah van valami hír? :)
2016. szept. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!