Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti melyik naruto-s karaktertől...

Ti melyik naruto-s karaktertől féltek a legjobban az ismert gonoszok közül?

Figyelt kérdés

Most kérlek tekintsünk el a shippuuden-től,mert akkor még bonyolultabb lenne a helyzet. Most maradjunk a shippuuden előtti időszaknál :) Szeretném,ha a félt karakter mellé indoklást is írnatok! :D

Ez a kérdés lényegében inkább egy kis muri,beszélgetés indító hasonló szellemű és érdeklődésű emberkéknek! Aki benne van,az írjon! Várok minden választ és rettegett karaktert! ;)



2015. máj. 2. 10:33
 1/9 dominogirl válasza:
Inkább az a kérdés, hogy melyiktől nem. Igazán egyik sem ijesztő nagyon, de ha szembe találnám magam velük, biztos halál.
2015. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha élnének és köztünk járnának, akk sztem Orochimaru lenne a befutó.
2015. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja. Bocsi! Azt hozzá kellett volna tennem,hogy ha élnének! :D De am én is Orochimaru-tól félnék a legjobban...már csak a külseje is rémisztő!!
2015. máj. 2. 15:10
 4/9 TallandThin Boy ***** válasza:
Itachi, Orochimaru, Kisame, Tsunade, Jiraiya, Gai, Kakashi és a harmadik Hokage szerintem a legerősebbek, legalábbis más most nem jut eszembe.
2015. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 imo99 válasza:
Orochimaru meg kabuto
2015. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orochimaru..ha gusztustalanul öklendezve jönne felém tuti kijönne az ebédem.
2015. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem ijesztő, mert rémálmaim nem lettek tőlük, bár nem biztos, hogy szívesen találkoznék velük egy sötét sikátorban :D
2015. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos régen láttam, és nem nagyon emlékszem, melyik volt már shipuuden, de nekem Sasuke volt az akitől igazán félnék. A többiek vagy jók, és segítenek, vagy rosszak és gonoszkodnak, de Sasuke (habár tudom, nagyon cuki, meg sajnálnivaló) de amúgy egy pszichopata. Néha eltölti egy átokpecsét, és átáll a gonoszokhoz... Na vele nem szívesen találkoznék egy sikátorban. Mellesleg Orochimaru nekem pont hogy szimpi volt. Szívesen tartanék én is ilyen titkos laborokat, és fejlesztgetnék "szolgákat" :DDD
2015. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Orochimaru, a többiek nem gonoszak illetve nem ölnek ok nélkül.

Orochimaru poénból öldös és kísérletezett embereken.

2015. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!