Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball Super? Tényleg...

Dragon Ball Super? Tényleg folytatódni fog a Dragon Ball Z?

Figyelt kérdés

Már sok helyen olvastam,hogy Akira Toriyama a DB/Z alkotója,készíti a DBZ folytatását,ami Dragon Ball Chou, angolul Dragon Ball Super néven lesz ismert. :D Hihetetlen,mégis en nagyon remenykedem benne ,hogy ez igaz lesz.A DBZ a kedvenc aninem. :D

Itt olvastam: [link]



2015. máj. 7. 19:28
 1/10 taopaipai ***** válasza:
100%
pontosabban a Battle of Gods és a Resurrection F után veszi fel a fonalat a Dragon Ball Super, japánban valamikor Július első napjaiban kerül bemutatásra, és pletykák szerint több, mint 100 epizódot terveznek legyártani
2015. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem,és a kékhajú Goku, Vegita meg a többi saiyan is ebben lesz?Vagy ezcsak valami buggyant kitaláció,amit elterjesztettek?
2015. máj. 8. 13:18
 3/10 taopaipai ***** válasza:
a kékhaj a Super Saiyan God Super Saiyan szint, magyarul az SSJ isten is átváltozik ssj-vé, tudom bonyolult, ez a Fukkatsu no F című új filmben jelenik meg először, arról nincs hír hogy a sorozatban is használják majd ezt a szintet, de gondolom igen
2015. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 taopaipai ***** válasza:
ugye Fukkatsu no F=Resurrection F
2015. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fuuu de jó lesz :D Akkor lesznek új ellenfelek :D

Ssj god :D

2015. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem akarok elkiabálni semmit, de remélem, hogy jó lesz. :)
2015. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 The Wounded Eagle válasza:
Jó lesz mert az eredeti Sorozat alkotója vette vissza kézbe... ő meg nem fogja magát tán leégetni :D
2015. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PartyKing válasza:
már kész a Dragon Ball Super 1.része felirattal.
2015. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 The Wounded Eagle válasza:
Jaja jó is lett csak kicsit sűrű. :)
2015. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszett az elso resz,de ezek csak meg olyan elökeszitö reszek,megmutatjak h mi is van most Gokuekkal,A holnapi resz is jo lesz. A vegita család kirándulni megy :).
2015. júl. 11. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!