Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no Kyojin (Attack on...

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) -hoz hasonló inkább manga, de lehet anime is?

Figyelt kérdés
Mármint nem óriásos, sem pedig a történetbeli hasonlóságot keresek, inkább a hangulatában. Abban, hogy soha nem lehetsz biztos abban, hogy ki lesz a következő akit elragad a halál, vagy hogy mindig jön valami új fejlemény, ami még jobban bonyolítja a titkot, ami mindennek a hátterében áll. És hogy nincs kimondottan egy főszereplő, hanem egy faj(emberiség) sorsáról (de ez csak mellékes).

2015. máj. 11. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Parasyte the maxim
2015. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az Attack on Titanben is van kimondottan főszerelő: Eren.
2015. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*főszereplő :D
2015. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen Eren a főszereplő, de nem az ő sorsa itt a fontos, bár is szerintem. :) Első köszönöm a válaszod, de a Parasyte-ot már láttam :)
2015. máj. 12. 15:04
 5/11 anonim válasza:

Akkor tessék egy igen változatos hangulatú és váratlan fejleményű világ mentős manga. Meg ha jól emlékszem animét is csinálnak belőle DE A MANGÁT olvasd elsőnek mert azt a hangulatott és érzéseket nem adja vissza az anime mert biztos kihagytak belőle sok mindent...


Gantz


Jó szórakozást ! /AA-n fent van a fordítás/

2015. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
JA nem anime hanem live action/mozi készült belőle.
2015. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anime is készült, 26 részes.

animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.379

2015. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elkezdem már nézni az animéjét, de nekem nem jött be, nem szeretem annyira az ilyen földönkívüliset. De azért a mangába belenézek.Ha tudtok még akkor szívesen hallanám.
2015. máj. 13. 08:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Tokyo Ghoul manga
2015. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, de már olvastam. De hogy így felhoztad lehet elolvasom még egyszer. :) a végét nem is nagyon értettem. SPOILER amikor ott a végén lett van a csövekben, akkor találkozik Hidével, vagy csak képzeli, vagy mi? Ha tudod akkor írd már le köszi SPOILER VÉGE
2015. máj. 14. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!