Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz a Boruto-ból anime?

Lesz a Boruto-ból anime?

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 20:38
1 2
 11/13 davidshaddix válasza:
Igen en is ugy hallottam hogy lesz. (Mindenesetre en nagyon remelem) Ugye elkeszult a Boruto film ahol egy kis elokepet kaptunk Borutorol es az uj generaciorol.. ezert is eleg valoszinu hogy fogjak folytatni vagy Boruto cimmel vagy amint azt mar feljebb is emlitettek Naruto Gaiden cimmel bar azt azert nem hiszem mert Narutot ugye a manga szerint (es ezt csak azert irom mert mar ahogy latom volt mar rola szo es tele van vele a yt) Kawaki megoli. Ha nem is jovore de szerintem 2 even belul mindenkepp elkezdik csinalni az animet. (Bocsi ha mar mindezt tudtad es nem sokat segitett a valaszom)
2016. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Revesz Norbi válasza:
igen lesz 2017 Áprilisában jön ki az új Boruto film és a sorozat is
2016. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Remélem igazad lesz,én már öreg Animefan vagyok Naruto-n meg dragon ball -on nőttem fel. Öeg vagyok ehez de érdekelne a Borútó nagyon.-És remélem Naruto és a barátai is élni fognak sokáig :) Tetszik nagyon ez a mese anime.
2017. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!