Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen összefüggés van Shirou...

Oreo555 kérdése:

Milyen összefüggés van Shirou és Archer között a Fate/Stay Night UBW-ben?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Archer Shirou jövőbeli énje.


Ha kicsit pontosabbak akarunk lenni, akkor Archer Shirou jövőbeli énje a Fate/Stay Night útból (2006-os anime, VN "Fate root"-ja.)

Archert, azaz Shirout később visszaidézi Rin, mivel nála volt az a medál amivel a történet elején megmentette.


Másik két történetben: Unlimited Blade worksben Rin nem hagyja, hogy Shirou Archerré váljon, Heavens feelben pedig Saukra miatt nem válhat Shirou Archerré.

2015. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm így már világos,de ha elvileg Archer Shirou jövőbeli énje,akkor miét akarja megölni shirout vagy is saját magát asszem...ez még nem egészen érthető :c
2015. máj. 22. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyi lemaradt, hogy a legegyértelműbb jel, hogy Archer a F/Stay Nigh-os Shirou, hogy UBW-ben már tudott Saber multjáról, arra meg a 3 út közül csak az az egy koncentrált.


Kérdésedre, azért mert azt hiszi ha megöli és elpusztítja a lelkét ennek a Shirounak akkor TALÁN ő maga is képes meghalni (ha simán megölné biztos nem halna meg).

Mivel a világgal szerződést kötött ezért halhatatlan, tehát ha meg is ölik lélekformában képes visszatérni és elege van ebből.


Egyébként ha nézed a UBW-t akkor ez miért nem tiszta? Legutóbbi részben ment le.

2015. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végignéztem de,fogalmam sincs hogy hol járt a fejem nem egészen volt egyértelmű ezért kérdeztem meg.Köszönöm szépen a választ :)
2015. máj. 22. 18:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi nem világos...Ha Archer Shirou jövőbeli énje,akkor mért mondta azt Archer hogy mérgében lehet hogy megöli Tohsakát mikor Shirou szereti?És amikor Archer azt mondta hogy Shirou a mesterek szégyene akkor...valójában saját magának szólt be?...
2015. máj. 22. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem ilyesmire, hogy meg akarta volna ölni Rint.

Archer nem "szereti" Rint (legalábbis nem úgy mint Shirou), mint mondtam ugyan valóban Shirou jövőbeli énje, Shirou mégsem Archer . A Fate rootban Shirou Saberbe szeretett bele, bár szerintem ez itt már nem sokat számít neki, tekintve hogy mik történtek később vele, illetve hogy mi történt a Fate végén.

2015. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!