Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megnéztem a Mirai Nikkit, és...

Megnéztem a Mirai Nikkit, és nagyon tetszett, milyen hozzá hasonló animét tudnátok mondani? 13/F

Figyelt kérdés
Leginkább azok a részei tetszettek, ahol volt valamilyen fordulat, vagy egymás eszén jártak túl a szereplők. (Code Geasst, Death Noteot már láttam, azokat légyszí ne írjátok.

#anime #manga #Yuki #Mirai Nikki #Future Diary #Deuy #legjobbanimeavilágon
2015. máj. 22. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Danganronpa, Deadman Wonderland, Btooom!, ezek mind túlélősek, mint a Mirai Nikki.
2015. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mangából pedig Battle Royale, ha érdekel.
2015. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Parasyte the Maximum?
2015. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is szintén a Mirai Nikki volt az első animém (15F) és utána ezeket láttam: Another, Attack on Titan, Tokyo Ghoul , Guilty Crown, Akame ga Kill, Fullmetal Alchemist Brotherhood(64 részes és nem cenzúrázzák ki a vért itt sem). Nekem ezek tetszettek remélem segítettem, ha nem akkor sry
2015. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz :) Nagyon jókat írtatok :D
2015. máj. 23. 22:29
 6/9 Firedoom ***** válasza:

Ha 13 évesen tetszik a Code Geass akkor le a kalappal!

Lattam eddig olyan 14evest is aki az egesz mirai nikkibol Ennyit fogott fel: Jo nő.

Mondom a hasonlókat, fordulatosakat, jokat:

Elfen Lied

Gokugoku no Brinhyldr

Freezing-van benne ecchi is, nem is keves.

Guilty Crown

Robotics;Notes

Chaos;Head

Steins;Gate

Dusk Maiden of Amnesie

Amnesia

Shakugan no Shana

Kurokami

Szerintem Ennyi egyenlore eleg, vannak benne igen veresek is, elore szólok, de ha nem zavar akkor nezzed csak ;)

2015. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Firedoom ***** válasza:

Ezek lemaradtak:

Angel Beats

Black Bullet

Zetsugen no Tempest (meg Shakespearet is olvastam miatta :D)

Psicho Pass

(egyéb infóért vagy meg többért irj nyugodtan, pl hárem ecchibol eleg sokat tudok :D

2015. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, egyelőre jó úton haladsz :)

Próbálj inkább a seinen műfajban nézelődni, úgy nézem a korodhoz képest érettebb az ízlésed.

Pl.

Fate/zero

Berserk

Steins;gate

Btooom!


Shounenek között is van pár jó, csak nehogy te is a shounen-fight vonulatra tévedj.

Ezek jók:

FMA Brotherhood

Attack on Titan

GTO


Amit biztos sokan fognak ajánlani, de ne nézd meg, mert csak hypeoltak, de nem jók:

Sword Art Online, Kill la kill, Akame ga kill, FMA (eredeti)

2015. máj. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, a Btooom-ot el kezdtem nézni, és nagyon tetszik, de a leírtakból majd többe is belekezdek :)
2015. máj. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!