Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Japán/animés akármi Győben?

Japán/animés akármi Győben?

Figyelt kérdés
Vannak ilyenek? Pl japán nyeltanulás, harcművészet, önvédelem, bolt, teaház, anime társaság, találkozó... Vagy bármi más a lényeg hogy Győrben legyen és japán.

2015. máj. 23. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Google mire van? Kerested ott már egyáltalán?
2015. máj. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennyire gyökérnek nem nézhetsz. Ja, sok helyen van japán nyelvoktatás, ami 2011-12 óta inaktív, legalábbis a weboldalt nem frissítették. Anime társaság dettó. Találkozó tudtommal nincs, de azért hátha. A sport lehetőségeket meg nem tudom, vannak itt Győrben is szervezetek, de így vaktában fogalmam sincs melyik lehet jó. De azért köszönöm a kedves kommented. Nyilván kevesebb időbe tart rákeresni vmire a google-ban mint kiírni egy kérdést ide, de én ezt mégis jobbnak találom, mert a google mindig kidob egy csomó hülyeséget, itt meg lehetséges h egy témában jártas ember válaszol.
2015. máj. 24. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:

harcművészet, övédelem van rengeteg kyokushinkai, dzsiu dzsicu, Kudó (önvédelem), Cselgáncs


Boltról még nem hallottam, bár baross út környékén lehetséges hogy találsz egyet..


nyelvtanulás van, de lehet nem győrben inkább győr környékén,


társaságról nem hallottam, de szerintem nincs is, így találkozok sem szoktak lenni,


teaház van, bár inkább már szórakozó helyekké alakultak, mint teaházzá, baross úton találhatsz párat


Remélem tudtam segíteni:)

2015. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ezeknek a sportoknak mindenképp utána nézek. Hát animés dolgokra nem is nagyon számítottam, mondjuk az a legkevesebb, rendelek a neten aztán kész. A nyelvtanulást viszont bánom. :( Nem győri vagyok, de ez a város van hozzám legközelebb és itt még úgy ahogy elboldogulok. De max tanulok magamtól (lehet nem járnék jól XD), anyagom van hozzá, könyvek, munkafüzetek, hanganyag, de tanárral biztos jobb lenne.
2015. máj. 24. 17:46
 5/5 anonim válasza:
egy klubbnak örülnék győrben (vagy valami ehhez hasonló)
2018. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!