Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik ez az Anime?

Melyik ez az Anime?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélt egy animéről, amiben a lányt elüti egy autó, de nem hal meg, aztán meg már nem tud zenélni, vagy valami ilyesmi,de sajnos a barátnőm is elfelejtette a címét, ha valaki ebből a kevés infóból rájön, hogy melyik ez az anime, és megírná a címét, azt nagyon megköszönném :-)

2015. máj. 24. 12:27
 1/2 Jucus125 válasza:

Szia :)


Nekem kicsit hasonlít az Amnesia-ra, de nem teljesen erről szól amit fent írtál. Ott is azt hiszem a lányt elüti egy autó, aztán emlékezet kiesése lesz (amnézia) majd bekerül egy körforgásba, amikor mindig visszacsöppen augusztus 1.-re. Ha esetleg tetszett, nézd meg, csak ajánlani tudom ^^

2016. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem errre az amv-re emlékeztet a leírás: https://www.youtube.com/watch?v=xGBrIAjEmDg
2016. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!