Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem egyre rosszabb...

Csak szerintem egyre rosszabb a Bleach manga?

Figyelt kérdés

Spoiler is lehet, vígyázat :D!

Kubo nagyon elhúzza az egész történetet... pl. a mostani fejezetek amikben feljutnak a lélekboss kecójába, tart vagy 10 fejezeten keresztül...

Jellemfejlődés semmi nincs az egész mangában... a mostani fejezetben pl. (627.) a vaddisznósrác azt mondta Ichigonak, hogy -"menyire megnőtt", persze... ugyan olyan segghülye mint a sorozat elején...

Itt van még az a főgonosz Juha Back, én csak úgy hívom Kun Béla :D

az előző fejezetekben amikor Ichivel harcolt a királynál könnyűszerrel lenyomta őt. Na most felfalta a lélekkirályt és mostanra über-hiper-szuper-zorall-f4szagyerek lett. Ichi, mégis hogyan győzi le?... mert eddig nem mutatott semmit.

Lenne egy kérdésem, "Kenchan" kis "csajával" mi történt? ugye nem halt meg?... :OOO :'( (yachiru).

Na szóval én már csak kényszerből olvasom... és remélem mihamarabb vége lesz.



2015. máj. 25. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Jó igaz, hogy egy gagyi shounen, de már 14 éve fut a manga arra nem gondol Kubo, hogy ezalatt felnőnek a gyerek fanok és kicsivel mélyebb, tartalmasabb műre vágynak?...

A párbeszédek, "viccek" is anyira sablonosak, gyengék mintha két öt éves gyerek egymásnak áradozna a kvantumfizika világáról.

Ezt csak mellékesen.

2015. máj. 25. 16:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem az a véleményem, hogy maximum Aizen után be kellett volna fejezni, de már akkor is nagyon nyögvenyelős volt a a manga. Az egész anime/manga sablonos, de Aizenig még szerintem elment.


Javaslom a One Piece nevű mangát, jó a sztorija, nem annyira sablonos és még filler is jóval kevesebb van benne és szinte megunhatatlan. Elsőre nehezen indul be, de utána nagyon király lesz :D(Bár nekem a 2. rész után megtetszett, de sokan a 30. után szeretik meg)


(UI.:Már én is csak kényszerből olvasom)

2015. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bleachen meglátszik, hogy hogyan készült el:


Eredetileg Rukia megmentéséig volt betervezve az egész, aztán sok rajongó miatt mégis kapott folytatást.

Ez látszik is, történetvezetése lineális és a power-up on kívül nincs semmi karakterfejlődés. Minden fejezet előtt külön-külön kerül megírásra a történet, már nagyon régóta érett, hogy kifulladjon.

2015. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze. Szerintem egy nagy kalap szar az egész. Rukia megmentéséig jó volt, élveztem nagyon. Aztán mindig ugyanaz történt, csak a szereplők (inkább a "rosszfiúk") kiléte volt más. Plusz közben Ichigo kb. minden létező erőt megszerzett.

Ez a "Thousand Year Blood Arc" pedig egy hányás. Unalmas, vontatott, tele beszéléssel, logikátlan, se eleje se vége.


Sztem a Bleach a tipikus példája annak,hogy vkinek támad egy nagyon jó ötlete, majd szarul valósítja meg. Sztem én vagy akármelyik régi fan, sokkal jobban betudtuk volna fejezni.

Már évek óta kb. csak kényszerből követem, mert nem szeretek sztorikat félbehagyni.

2015. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!