Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kuroshitsuji animének van...

A Kuroshitsuji animének van egy kis yaoi beütése?

Figyelt kérdés
Ciel fiú, nem? Még nem láttam az animét, csak láttam egy csomó képet, amin Sebastian és Ciel...hát hogy is mondjam... két fiú nem csinál ilyeneket. Vagy azok mind csak fanartok lennének? Ilyenekre gondolok: [link]

2015. máj. 29. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyanok, mint bármelyik normális ecchiben, egészt egyszerűen csak poénos környezetbe teszik az ilyen jeleneteket, hogy ne tűnjön fel az átlag nézűnek annyira. Ha lány vagy, megszereted, ha fiú vagy, megszokod - sok sikert - Ha nem megy, tekints Sebie-re úgy, mint Ciel apaszármazékára, az is egy választható út.

U.I. Ha láttad a Book of Circus-t is, tudod, hogy Sebastian több nőnek is volt már ágypartnere.

2015. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Hozzáteszem az előttem szóló válaszához: Sebastian és Ciel szerződést kötöttek egymással a múltban, így ezt az anime megmagyarázza. Ha úgy vesszük Sebastian azt csinál Ciellel amit akar... kegyetlen de ez van. (egyébként a képek nagy része valódi, de a durvábbak hamisak)

És a kérdésre válaszolva, igen, mindenképpen van egy kis yaoi beütése, de ez nem befolyásolja a történetet. Ha még nem nézted volna meg, én megerősítelek benne, hogy jó és, hogy mindenképpen megéri elkezdeni, mert ha bírod a műfaját, akkor nagy kedvenc válhat belőle.

2015. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Először én is azt hittem, hogy van benne yaoi, de ahogy végignéztem az összes részt és ovákat rájöttem,hogy nem az. A képek amiket találtál, nem mindegyike igaz, de azért van úgymond yaoi beütése, mert eredetileg a készítő yaoinak szánta, de végül elvetette ezt az ötletet. És szerintem jól is tette. Ha utána olvasol egy picit, akkor észreveszed azt, hogy mindenki azt írja, pl "jaj de jó yaoi volt!" vagy "ciel és sebastian a legjobb pár!". Ne higgy ezeknek, ők simán csak fangirlök, akik csak emiatt nézték meg. Egyáltalán nincs benne shounen ai és yaoi sem. Sebastian nem Cielbe szeretett bele, hanem a lelkébe értsd: ő egy démon, akinek a tápláléka az emberi lélek, és ugye minél jobban néz ki egy étel, annál jobban sóvárgunk érte. Gondolom neked is volt már olyan, hogy megláttál egy ételt aminek finom szaga volt és nagyon jól nézett ki és minden vágyad csak az volt hogy a fogaid bele vájhasd. Nos Sebastian is így van ezzel. Hidd el. Ha végig nézed a 2. évadot, akkor ráfogsz jönni, hogy Sebastiannak Ciel csak ezért kellett, nem azért mert halálosan beleszeretett. Ha kíváncsi vagy, akkor elmondom, neked, de max privátban, mert nem akarom másoknak lelőni. Tényleg nagy spoiler lenne. Remélem tudtam neked válaszolni.
2015. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs yaoi beütése, csak némi fanservice van benne a csajok részére akiknek ez szokott tetszeni.
2015. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!