Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Owari no Seraph-ban Mika...

Az Owari no Seraph-ban Mika és Yuu mit éreznek egymás iránt? Többi lent (? ) OWARI NO SERAPH MANGA SPOILER

Figyelt kérdés
Tudom,hogy Mika mindig mondta Yuu-nak ,hogy ők egy család,meg legjobb barátok. Azonban, Ferid Bathory valami angyalkanak emlegeti Mikanak Yuu-t.Meg Meg a mangaban is van az a jelenet amikor hercegnőként viszi. Meg a hagyjunk el mindent es fussál el velem is. Szoval én vagyok ekkora yaoi fan,vagy Mika -esetleg Yuu is- tobbet érez Yuu-illetve Mika iránt-mint barátság?:)

2015. máj. 30. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Fuuujjjj de jutálom a yaoit. (Sorry, ezt muszáj volt.)


Amúgy meg nem. A sorozatban még hetero romantika sincs, ez egy shounen anime, úgyhogy yaoi meg végképp nem lesz. (nem is nézném.) Viszont az tény, hogy eléggé... öhm... nagyon testvéri-szeretik egymást. (?:D) Néha én is kicsit furin néztem, hogy álljunk csak meg, ezek lassan homokosok lesznek. A manga írója meg az anime készítői valószínűleg kicsit túlzásba vitték ennek a testvéri szeretetnek a kimutatását.


De azt tanácsolom, ne láss bele többet. (Amúgy meg ha nagyon szeretnéd shippeld őket, csakhát nem fogod viszontlátni az álmaid a sorozatban. Nézz körül neten, lehet vannak fanartok.) Én speciel Yu-t és Shinoa-t shippelem. Haláli a csaj!:D

2015. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első a válaszodat!:)

Hát igen azért ez testvéri szeretet,kicsit -nagyon- furcsa.

Shinoa-t én is kedvelem ,de MikaxYuu a legjobb:) Amugy igen,tele van a net fanartokkal, meg nem tudom olvasod-e a mangát ****SPOILLEEEER* De Ferid többször is utal rá,mint pl. Valami olyasmit ,mond ,hogy mész-e mgvédeni a te értékes hercegnődet xd

2015. máj. 31. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy iszonyú régi kérdés, de ha már feldobta a gyakorikérdések, akkor válaszolok rá - a hercegnő megnevezés valószínűleg inkább parodizálás, rájátszás arra, hogy az Owari no Seraph kicsit mesés történetfelépítésű (ahol Mika egyébként a megmentendő személy - klasszikus mesékben a hercegnő. A végén ki is mondja Yuu-nak, hogy "én azt hittem nekem kell megmenteni téged"). A sokkal sötétebb light novelekben is nagyon gyakori a mese analógia visszahívása.

Én alapvetően szoros, inkább testvéri, mint baráti kapcsolatot látok kettejük között. Rémlik, hogy egy interjúban szóba került, hogy Mika talán meleg, de egyrészt nem biztos, másrészt pedig ha így is van, valószínűleg nem ez lesz a sorozat fő témája. Gyakorlatilag egyetlen szerelmi szál van az egészben (Guren-Mahiru) és azt is csak a light novelek bontják ki.

2019. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!