Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem is vagyok animés, ha nem...

Nem is vagyok animés, ha nem szeretem annyira a harcolós, klasszikus animéket, mint például a Naruto, vagy az Attack on titan?

Figyelt kérdés
Mondjuk láttam egy párat ilyenekből, amik tetszettek, de igazából más műfajok jönnek be.

2015. máj. 31. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se szeretem, helyette olyanokat nézek amik sokkal komolyabbak, és nem csak arról szólnak hogy "harcoljunk", meg "a barátság mindenre gyógyír", jahm meg "cicik"....


Mellékesen a Shingeki nem "klasszikus", az egy modern darab, klasszikus inkább a DBZ, Sailor Moon, Spoon Oba-san, és a többiek~

2015. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lennél az?
2015. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én is néztem animékat, engem sem fogott meg ilyen naruto meg ilyen hülyeségek..
2015. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ettől még lehetsz az, csak más az ízélsed.

én is szeretem az animéket, de érdekes módon amiket én kedvelek azt általában leszólják az itt a gyakorin a nagy "otakuk", pff, igazából nem érdekel.

A való életben meg nincs a homlokomra tetoválva hogy nem rekélmozom hogy "animés" vagyok.

Nézem azt ami nekem tetszik, és pont.


Egyébként meg attól hogy sok animét láttam/nézek, még bnem tartom magam animésnek, nézek élüszereplös filmeket és sorozatokat is, nincsenek animés cuccaim.


Ennyi erővel akkor meg vannak a "filmesek" meg a "sorozatosok" , meg a "rajzfilmesek"


Ez kb olyan mint amikor valaki aki csak hollywoodi szennyet néz leszólja a nem hallywoodi filmet nézőket.

Tegyél rá, nézd ami jólesik :)

2015. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Igen ez az "animés, sorozatos, pokemonos, rockos, rappes stb." megszólítások, felfogások, nézőpontok elég gyerekesek.. minden rosszat és élcelődést félretéve. Még általános suliban skatulyáztuk így be egymást.. :)
2015. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg animét nézek, de nem szeretem magamat "animés"-nek hívni, pont azért mert mindenkinek a pokemon meg a naruto jut róla eszébe. Ezeket nem tartom rossznak, de az anime egy nagyon tág múfaj, én meg pont a másik oldalát szeretem nézni (leginkább seinen-eket, pár igényesebb shounent).

Te miket nézel, kedves kérdező?

2015. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ettől miért ne lennél animés?

Neked ez a műfaj nem tetszik és kész.Mindenkinek meg van a saját ízlése. :)

2015. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!