Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a különbség Vegito és...

Mi a különbség Vegito és Gogeta között?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első fülbevalós fúzióval jött létre, a második táncossal.
2015. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegetto (vagy Vegeku ahogy a magyarba mondták) esetében a fúzió a varázsfülbevalókkal jött létre a DBZ-ben. Gogeta egy movie-ban szerepelt, ahol azzal a bizonyos fúziós tánccal egyesültek.
2015. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gogeta a Dragon Ball GTben is szerepel.
2015. jún. 7. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
A Dragon Ball GT-től eltekíntve, Vegetto győzne, mivel neki nincs időlimit a fuzióhóz, míg Gogetának van, és az erejük nagyábból megegyező lehet.
2015. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaz, a DBGT-ben is szerepelt, de akkor tisztában vagy a különbséggel. Gogeta SSJ4 a legerősebb akrakter (szerintem), de a fúziójuk nem örök. Vegetto-ér örök lenne, de azért ő szerintem sokkal gyengébb mint egy SSJ4-es harcos. Vegetto csak SSJ2-be tudott változni.
2015. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
igy van goku ssj4 szinten erosebb sokal mint vegeku és a dbz -ben vegeku a legerosebb a gt ben viszont ssj4 gogeta viszi a pálmát mindenki felett
2015. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azér... de ha már ennyire betartjátok azt hogy "vegeku csak ssj2ig változott" akkor miért hasonlítjátok egymáshoz a 2 harcos? nem találkoztak soha így az erejüket sem tudták összemérni főleg h ugyan az a 2 ember fúziója mindkettő :D ha már okoskosni akartok tegyétek azt okosan :P gtben gogeta valóban elérte az ssj4et. De mi értelme az ssj4et az ssj2höz hasonlítani? mindkettő karakter volt ssj2ben akkor miért nem azt hasonlítjátok össze? magasabb szinten ugyan azok az erőviszonyok lennének.. -.- na szitu a következő!!! volt buu.. akit ssj3 goku alig tudott megcsapkodni. Vegeto is csak nehezen tudta megcsapkodni a kis cukifalatot de legyőzte volna ha nem balfütyi.. nézzünk egy másik rossz arcot. Janemba. Ssj3 goku annyira sem bírt vele mint buuval. Ergó janemba erősebb buunál. Gogeta barátunk bármiféle erölködés nélkül elpusztította janembát. Tanúlság?? gogeta és vegeku közül gogeta a keményebb ;) lehet hogy vegeku fúziója tartósabb.. de gogeta arra a kis időre sokkal nagyobb erőre tesz szert pont ezért nem maradhat hoszzabb távon a fúzió mert túl erős. Felborítaná az egyensúlyt. Annyi ideje bőven lenne hogy leverje vegekut. Aki mellesleg Vegetto csak szokás szerint idétlen a magyar (f)ordítás.. csak a tényeket kell nézni és kiderül h ki az erősebb. Biztos Vegetto fanok vagytok, azért neki tituláljátok a győzelmet (bocs ha nem így van), sokáig én ia az voltam éa mellette tettem le a voksom. De számomra már Gogeta a nyerő :P Broly is megérne egy misét de azt inkább kihagyom. Annyit még elhintek h Broly a legerősebb talán Gogeta 1-2 ssj szint különbséggel letudná győzni TISZTESSÉGES küzdelemben. Mert ami a mesében volt, egyáltalán nem volt tisztességes... R.I.P. Broly :'(
2015. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Natehát.

Az utolsó válaszoló adta a legpontosabb választ, de ha még érdekel leiroma véleményemet a DB Super és a Broly Movie után.


Vegetto potara (a kaioshinek varázs fülbevalójuk) fúzióból született. Itt a nincs időkorlát, legalábbis a Z-ben igy volt. A Superben viszont kiderült, hogy van: 1 óra. Örökre szól a fúzió, ha minimum 1 kaioshin benne van az adott fúzióban. A fúzió elöbb véget ér, ha túl nagy erőre tesz szert a fúzióból született harcos (ssgss/ssb Veggeto). Vegetto formái: Base, Ssj, Ssb... Nincs szó Ssj2-ről.


Most essen szó Gogetáról is. Gogeta táncos fúzióból született. Itt a limit mindenkinél 30 perc. Lehet az egy csillagharcos, fagydémon, pusztitás istene vagy maga Zeno-sama. Mindig 30 perc a limit. Gogeta formái: Base, Ssj, (Ssj4), Ssb. Itt sincs szó Ssj2-ről.


Na akkor ki is az erősebb? Nem tudni...

De lássuk mire jütünk.

Ha csak a Z-ig nézem: Kid Buu nagyjából(de erősebb) az Ssj3-mas Gokunál.

Janemba sokkal erősebb Ssj3 Gokunál...azaz Gogeta elvileg erősebb, DE: ha figyelembe vesszük a tényt, hogy Vegettoban Goku inkább jelen van...játszadozott Super Buuval. Lehet simán elveri. Gogetában Vegeta a dominánsabb, egyből kivégzi Janembát.


A GT-t kihagyom sok dolog miatt.


Super. Na itt mindkettő fúziós harcos Ssb-ben van.

VegettoBlue>FusedZamasu?LssjBroly(DBS)<GogetaBlue


F.Zamasu vagy Lssj Broly az erősebb?

A válasz: Broly...és miért?

Soroljam,ok..

Folyamatosan növő erő. SPOILER LEHET

A filmben SSB Goku és SSB Vegeta sem tudta felvenni a harcot Brolyval és F.Zamasu egy SSRosé Goku Black-ből(aki egy erős 1 SSB Gokuval) és egy Zamasuból, aki maximum egy ssj2-es Goku szinten lehet.

Ergó Gogeta mindenképpen erősebb Vegettonál.

Viszont megint előjön a tény, hogy Vegetto megint játszadozott F.Zamasuval.


Remélem tudtam segiteni.

2019. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jorge Lorenzo válasza:

Azt azért tisztázzuk le hogy vegito nem is akarta megölni buut.. végig az volt a terve hogy be jusson a testébe satánékat kiszabadítani... Addig ? Buu takonyra lett verve.. szószerint esélye se volt.. tehát ha eleve az a cél hogy buut nyírjuk ki akkor valószínűleg pillanatok alatt végzett volna vele vegito ! Gogetanál egyet értek ! Vegita dominál , zúz , aprít!


A super !


Broly erősebb Fused Zamasunál ? Lehet ! De talán olvasd el a db super Future Trunks saga manga változatát( mert a manga a mérvadó) Fused Zamasu ereje úgy el lett baszva az animéba hogy szószerint sírtam... Broly csak egy idegbeteg energiafröccs! Nem tudja kontrollálni az erejét, ellenben f.Zamasuval aki amellett hogy erős volt okos is !


Blue fusiók! Én itt is érzek kisebb ellenvetéseket! Talán gogeta Blue erősebb lehet igen... De azt is vegyétek figyelembe hogy ő már az universe saga után van , goku és vegita is erősebb lett azóta! Szóval valószínűleg egy még erősebb vegito Blue lett volna !


Hogy melyik az erősebb ? Mindig is utáltam ezt a kérdést ! Táncosnál összeadódik az erő két harcosnál ! A potaránál összeadódik szintén de 2x boostot is kap mindkét harcos(a potara miatt) ! Papíron vegito erősebb ! Gyakorlatilag egy erősek lehetnek !


Broly pedig nem erősebb se Zamasunál ,se beerusnál se gokunál se vegitánál! Utóbbi 2 inkább csak meglepődött akkor... Szerintem egy másik harc alkalmával már valószínűleg mindketten le aprítanák brolyt erőlködés nélkül

2019. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!