Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime ami Alice...

Van olyan anime ami Alice csodaországbanról szól vagy ez inspirálta?

Figyelt kérdés
CSak mangát találtam, de érdekelne hogy anime is van- e.

2015. jún. 9. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Fushigi no Kuni no Alice


Ez Alice Csodaországban-on alapszik, de a története csak félig egyezik az eredeti mesével, legalábbis az ismertető szerint.

1983-84-es és 52 része van.

[link]

2015. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Kuroshitsuji egyik ovája pont erről szól
2015. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leírok mindent ami a témáról eszembe jut :D Van aminek a története nem pont arról szól, de említi vagy van bent utalás. Írok címeket, te pedig animeaddictson meg tudod nézni az ismertetőjüket :)

-Pandora Hearts

-Gekijouban Heart no Kuni no Alice: Wonderful Wonder World

-Alice in Wonderland (1995) (ez nekem még anno megvolt videón, de eléggé gyerekes már mai szemmel nézve)


Plusz én elég sokszor láttam olyan hosszabb animéknél, hogy egy rész erejéig valahogy beépítik Alice történetét.


És képzeld van egy nagyon jó Alice játék ami kicsit elborultabb, de én nagyon imádom. Alice kicsit idősebben az után h eljött csodaországból... aztán ismét vissza kell mennie, de ez már másmilyen lesz...Alice Madness Returns a címe, nézz utána az is nagyon jó.

2015. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Code Geass egyik ova-ját, a Nunnally in Wonderland-et is az Alice Csodaországban ihlette.
2015. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ouran High School Host Club egyik része feldolgozza, illetve a CLAMP Miyuki-chan in Wonderland mangájából is készült egy rövid kis anime, az egy kicsit yuris beütésű, de inkább a vicces irányba.
2015. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok köszönöm!!!^-^
2015. jún. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!