Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ao no Exorcist fanokhoz pár...

Ao no Exorcist fanokhoz pár kérdés?

Figyelt kérdés

Nos...

Ugye a Sátán gyerekei Rin és Yukio, de Mephisto, Amaimon (és Lucifer is) azok. Rajtuk kívül vannak többen is, vagy ezt nem lehet tudni? Mert az anime egyik részében Mephisto többes számban beszélt, és ha Yukiót meg Rint nem számítsuk, akkor csak Luciferre gondolhatott... Már ha nincsenek többen.

Másik kérdés: lehet tudni, ki a nyolc démonkirály? És esetleg majd láthatjuk a Sátánt teljes alakjában? ^^



#anime #manga #Ao no Exorcist #Amaimon #Mephisto Pheles
2015. jún. 20. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a mangában benne lehetnek,valamint több gyereke is van Sátánnak.Nem hiszem hogy lehet látni a sátánt teljes alakjában.
2015. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lucifer maga a sátán, gehenna 8 GERCEGE közé tartozik Mephisto és Amaimon, Rint és Yukiót nem számítjuk közéjük, a sátán nem lesz benne teljes alakjában, a nyolc hercegről nem tudjuk hogy kik és nem is lesznek benne.

Remelem azert segitettem valamit :D

2015. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előző vagyok *HERCEGE
2015. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát..a mangában -SPOILER-

Láthattuk azt a testet, amit 16 éve megszállt. A sátán nem tartozik a 8 herceg közé. A legújabb fejezetekben a legtöbbjükre fèny derül. Rin visszamegy a múltba Mephisto segítségével. Ha elolvasod,szinte mindenre választ kapsz.

2019. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!