Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani Yaoi-t?

Tudnátok ajánlani Yaoi-t?

Figyelt kérdés
Igazábol még sose néztem de picit talán elkezdett vonzani a gondolat, hogy rászánjam magam, hisz azért sokan szeretik...azthiszem...Szval ha esetleg valaki tudna szinkronos yaoit ajánlani azt megköszönném :P

2015. jún. 26. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinkronosan? Álomvilágban élsz... Amúgy ha érdekel a téma én azt ajánlom mangákkal kezd. De ha mindenáron animézni akarsz akkor talán próbáld ki a Love Stage!!-t vagy Junjou Romantica-t. Ezek aranyosak.
2015. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sekai ichi hatsukoi: romantikus és nagyon vicces is, szerintem jobb a sztorija a junjounál de mindkettő jó

tight rope: szintén romantikus és vicces


ez a kettőt ajánlom, ha esetleg lightosabb mangák érdekelnének írj rám, küldök egy listát. lehet tényleg jobb lenne egy shounen ai mangával kezdened.

2015. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Shounnen Maid Kuro-kun
2015. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Enzai ez egy kicsit durvább

Maiden rose és is durva

2015. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!