Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes megnézni a Dragon...

Érdemes megnézni a Dragon Ball GT-t? ( Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az egész dragon ball zed et láttam és lesz egy uj sorozat a Dragon Ball super. És a Dragon Ball super ot kezdődik ahol a sima dragon ball zed befejeződik és a gt mint ha megse történt volna elvileg ezért kérdezem.

2015. jún. 27. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. A GT egy szar, ami még csak nem is követte az eredeti mangát. A supert ugyan az az ember fogja írni, aki a Z-nek a sztoriját is írta, így az lesz a hivatalos folytatása. A GT-t az igazi DB fanok sem tekintik folytatásnak, mert az pocsék. Én nem is láttam, pedig nagyon szeretem a Dragon Ball, és várom a Supert. Jobb is, hogy nem láttam, hiszen így nincsenek kérdések, hanem úgy veszem, mintha simán folytatódna a Z.
2015. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen énis így gondolom köszi
2015. jún. 27. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a gt elég gyengére sikeredett és hát nem véletlenül lett annyi részes összesen amennyi talán 65.. Viszont ennek ellenére is adnék neki esélyt és én adtam is, az elejét kb 10 részt érdemes aztán ugrani vagy 20-30 részt mert az teljesen vállalhatatlan kb 35 rész környékén van már a baby vegeta-s rész az szerintem mikor Goku harcol vele és átmegy ssj4-be elég jó lett, utána jön megint pár olcsó hulladék rész meg a super c-17 teljes mértékben skipelhető részek. majd a legutolsó 5 rész ahol ssj4 goku vegita harcol omega shenlongal még jó lett ,a legvége meg azért adja a nosztalgiát és ha más nem azért a pár percért érdemes ezt a bő 30 részt megnézni belőle.
2015. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, a gt egy régebbi nem cannon folytatása a z-nek, nem egy rossz folytatás szerintem megéri belenézni, de főleg a 20-adik rész után lesz jobb az elött elég siralmas. Az első kommentelőnek üzeném hogy ne kritizáljon valamit amit nem látott és ne terjesze azt hogy nem érdemes megnézni úgy hogy nem is tud róla semmit már mint hogy írodhatott volna az eredeti manga alapján mikor több mint 20 éves akkor még nem is létezett eredeti folytatása a mangának emelett én azért ellégé nagy fannnak mondhatom magam látam az összes animét, filmet játszotam egy rakás játékkal és mégis a gt az egyik ha nem a kedvenc dragonball sorozatom
2021. okt. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!