Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animét keresek melynek...

Olyan animét keresek melynek szép a rajzolása. Tehát nem ilyen 2002-es meg régebbik. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Láttam pár olyan animét melyekben az volt a közös hogy "Kyoto Animation" és azok nagyon tetszettek. Rákerestem a listára de nagyon sokat adott ki. Le tudnátok rövidíteni a listát vagy ajánlanátok valamit. Bármilyen témában. ;)

2015. júl. 1. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarul a stúdió ahol készültek, közös volt.~

Szóval, bele is csapnék a közepébe:

Clannad, Air, amiket érdemes megnézni.

[link]

én innen informálódtam, és itt nincs olyan sok Kyoto-s anime.

2015. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Makoto Shinkai filmjei közt nézz körül.


Például Beyond the Clouds (egyes fordításokban The Place Promised in Our Early Days)... ez gyönyörű, mind grafika, mind történet szempontjából.

2015. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. szerintem ez nagyon sok O-O :)

2. a Makoto Shinkai filmek nagyon tetszenek.. Egyszerűen gyönyörű mind *-*

2015. júl. 1. 13:10
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Lehet, hogy nem segítek sokat, de azért írok párat, aminek szerintem gyönyörű a rajzolása! ^^:

- Hyouka

- Nagi no Asukara

- SAO

- Ao no exorcist


A legszebb szerintem az első kettő. Egyébként a Hyoukát meg küülönösen ajánlom! Szerintem nem elég ismert és kár érte, mert ilyen király animét nem mindíg találsz! :)

2015. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!