Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sword Art Online. Nem bírok...

Gergely006 kérdése:

Sword Art Online. Nem bírok az érzelmeimmel annyira akarom hogy legyen belőle végtelennyi rész, hogy ez megőrit. mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 napja folyamatosan Sword Art Online-n jár az eszem.Annyira bejött nekem, hogy én azt elmondani nem tudnám...Már nagyon várom a: Sowrd Art Online III-at....Megnéztem az összes részét és csak hiányt érzek...próbálom elterelni a figyelmemet de mindig erre az ANIME sorozatra gondolok...Próbálok az érzés ellen küzdeni de nehéz...

Annyira szeretném még nézni és ha újra nézem az nem ugyan olyan mintha tovább nézném....

-A legjobb anime amivel valaha találkoztam.


Mit tegyek az elszabadúlt érzelmeimmel?



2015. júl. 1. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

"-A legjobb anime amivel valaha találkoztam."


Nem sok animével találkozhattál, már bocsánat...

A SAO egy túlhypeolt középszerű anime, még ha ezzel bele is taposok az érzéseidbe.

2015. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Neem :D Tényleg rengeteg anime-val találkoztam inuyasha,Naruto stb.-től egészen, a Fairy Tail,SAO,natsu no taizai,stb.-ig
2015. júl. 1. 14:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz olvasni akkor esetleg elolvashatnád a light novel eddig magyarra fejezeteit.
2015. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

*magyarra fordított fejezeteit.

Bocsi elírtam.

2015. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem láttad még a Death Note-ot vagy a Code Geass-t... -_-
2015. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Log Horizon-t tudom ajánlani, van olyan jó, mint a SAO :)
2015. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nézz meg más animéket. A SAO engem is magába szippantott, még a kedvenceim közé is felvettem, aztán egy-két hét alatt lecsengett, átgondoltam, hogy amúgy nem is volt ez olyan jó, láttam már jobbakat is.

Hasonló anime a Log Horizon vagy a DanMachi, esetleg még a No Game No Life vagy az Accel World (a SAO írója írta ezt is, szerintem jobb, mint a SAO, de ez egyéni vélemény).

Más animék (ezek az első öt kedvencem):

1. Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - igazán komoly hangvételű, rengeteg durva jelenettel, de nagyon sok mondanivalóval.

2. Code Geass - sokáig volt a kedvencem, az első, de miután láttam a Rainbow-t, sajnos le kellett szállnia a dobogó első fokáról a másodikra.

3. Shigatsu wa Kimi no Uso - az egyik legszebb, legszomorúbb anime, amit láttam, utolsó három részét konkrétan végigsírtam. Az utolsó része tényleg gyönyörű volt.

4. Gintama - ez meg az egyik legviccesebb anime. Nagyon jó poénok vannak benne, a karaktereket imádom, de vannak benne komolyabb részek is.

5. Natsume Yuujinchou - ez is egy komolyabb anime, egy fiúról szól, aki látja a japán szellemeket (youkai, más néven ayakashi), és a kalandjai vannak a középpontban. Nagyon kedves, kellemes anime, ha egy kis nyugalomra vágysz, arra tökéletes.


Ne aggódj, lesz még ilyen anime, ami ennyire magába szippant:D én így voltam a Chihayafuruval (remélem, lesz harmadik évad), illetve a Psycho-Pass-szal is, szóval megértem a helyzetedet. Hidd el, tényleg egy-két hét, és el fog múlni.

2015. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Shinon válasza:
Nekem is az egyik kedvencem, az Akame ga Kill és a Guilty Crown mellett, de ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor nyugtasd magad azzal hogy 2016 februárba jön a 3 évad. :D
2015. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Nyugi, az ilyen hypeolt sz*rok mindig kapnak második évadot, nem úgy mint a:

Berserk

Btooom!

Deadman Wonderland


Tanácsolom, hogy amíg vársz a következőre, nézz pár normálisabb sorozatot is, ami a shonen-fight műfajon kívül esik, hátha megtanulod a jó anime fogalmát. :)

2015. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Te még nem láttál jó animét! Az 500 részes shouneneknél minden jobb.

-mahouka koukou no rettousei

-blood lad

-hamatora

-Fate/stay night

2015. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!