Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek olyan animéket,...

Ismertek olyan animéket, amelyekben a főhősnek tragikus a múltja vagy nehéz családi háttere vagy?

Figyelt kérdés

gondolok itt olyanokra mint pl.: ai yori aoshi, kamisama dolls, darker than black, kaichou wa maid-sama...

bármilyen műfajban jöhet, csak építsen e téme köré



2015. júl. 1. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:
*van :D
2015. júl. 1. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Grisaia no Kajitsu - itt nagyon durva a főszereplő múltja, de a többi szereplőjé is rossz, + 2. évad és ova ezekben van benne leginkább a főszereplő múltja

Angel Beats! - ismerek olyan k1-es srácot aki sírt rajta :')

2015. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neon Genesis Evangelion. Itt lényegében az egész szereplő gárdára ráillik amit írtál. Mind nehéz, tragikus múltúak, és többen is (köztük a főhős) a családjuk miatt szenvednek. Lényegében egy lélektani anime a szereplők belső konfliktusaival a középpontban.
2015. júl. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Count Fairy
2015. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - 6 fiú javítóintézetbe kerül, ez szerintem mindent elárul arról, hogy tragikus múltjuk illetve nehéz családi hátterük van

Code Geass - a főhősnek elég tragikus múltja van, nem szeretném elárulni, mert nem emlékszem már rá pontosan, hogy az anime elején vagy közepe táján derül ki

Shigatsu wa Kimi no Uso: a főszereplőnek elég nehéz családi háttere van

Natsume Yuujinchou - a főszereplő fiút sokáig kiközösítették, mert látja az ayakashikat (japán szellemek), emiatt sok nehézségen ment keresztül, és most hiába került szerető emberek közé, elég nehezen tud kibontakozni

Death Parade - halál utáni életről szól, elég sok szereplőnek tragikus múltja van

D.Gray-man - itt is elég tragikus múlttal rendelkezik a főhős

Illetve az Angel Beats! szerintem is nagyon jó.

2015. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gintama :D /Tényleg komolyan/

Natsume Yuujinchou


(Nagyon zárójelben SAO2 - Shinonnak)

2015. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg az Inuyashát.
2015. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Először is köszi az eddigi válaszokat .

A legtöbbet már láttam szóval jöhetnek még. :D

A gintama szerintem azért nem e köré épít(legalábbis abból kiindulva amennyit láttam belőle).

Az angel beats 1. részét láttam de nem nagyon jött be, mert elég értelmetlen meg bugyuta volt. Később beindul?

2015. júl. 2. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Angel Beats!: igen, én is így voltam vele, első rész után tartottam egy egyhetes szünetet, aztán a maradékot két nap alatt megnéztem. Igazából az első 10 rész vígjáték, kicsi drámával, a maradék pedig dráma, kicsi vígjátékkal, a vége pedig szerintem nagyon szomorú.
2015. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!