Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Conan a detektív (anime),...

Conan a detektív (anime), több kérdésem is volna, hány részes?

Figyelt kérdés
Az összes epizód megjelent már magyarul? Mi lesz a vége? Conan visszaváltozik Shinichivé? Shinichi szereti Rant? Ők összejönnek valamikor? Nagyon köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 2. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:

750 része van eddig, amiből 52-t le is szinkronizáltak, felirattal pedig az uraharahop 250-ig lefordította(már nagyon rég szünetel, de egyre többen írnak az oldalra, hogy folytasság, úgyhogy szerintem a közeljövőbe fogják majd folytatani)


[link]


Hát többször visszaváltozott már, de véglegesen tudtommal még nem

2015. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ui.: egyébként indavideón még találsz 250 feletti fordításokat is, de nem folyamatosak(úgy értem, hogy pl 251 le van 252 már nincs, de 253 meg már megint le van, de ez csak egy példa)
2015. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Es ranékról mit tudsz? Összejönnek? Lesz koztük vmi? Shinichi is szereti Rant?
2015. júl. 2. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg is fut az anime és a manga is. Ki tudja, hogy mi lesz a vége. Ahogy az előttem szólót írták, 240-250-ig nagyjából fent van minden rész, egy-két kimaradással. Sajnos utána már csak elvétve van fent pl egy 300-as, egy 700-710, meg ilyenek.

Én személy szerint nagyon sajnálom, hogy senki sem vállalja be, hogy végig lefordítsa, illetve sorrendben, egyesével feltöltse. Ott van pl a One Piece, a Bleach, a Naruto, a Fairy Tail, amiknek szintén ott van, hogy több száz rész, mégis megcsinálják. A Conan-t meg nem....

2016. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Azért nem fordítják tovább mert nehéz a nyelvezete. A kínlodást vele meg senki nem vállalja.

Illetve szögezzük hogy le hogy conam sose változik vissza sinichivé (max valami csodaszer miatt 1-2 részig) és sose fog összejönni rannal holott szeretik egymás.

Ez csak az én véleményem (jelen pillanatba 150 részt láttam). De ez a logikus is egyrészt a sorozat címe Conan a detektív, és maga conan a főszereplő, bizonyos nézetből sinichi csak egy "mesés" háttérsztori miért ilyen baromi okos Conan. Visszaváltoztatni kb annyit ér mint megőlni egy főszereplő. (Igen, én is megnéznék pár részt sinichivel de ez csak szép álom). A szerelmi szál hasonló. Egyrészt ha nem változik vissza nem jöhetnek össze ugyanakkor a szerelmi életükből még sooook soook részt ki tudnak és ki fognak facsarni, nem fognak lemondani róla.

Amit az első 51 részben lát az ember a maradék részkre is igaz. Ez egy végtelenített nyomozó sorozat. 1-2 részben egy gyilkosságot kivizsgálnak majd ugyanezt csinálják újra és újra és újra csak néha kötődik a háttértörténethez.

2016. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1Az összes epizódot nem biztos hogy lefordítják, legalábbis én nem hiszem. De mivel érdekel az anime nézem angol felirattal. 2A történet végét már megírta az "író" egy interjúban és Happy end lesz.3 mivel happy end lesz gondolom visszaváltozik és összejönnek Ran-nal. 4 Igen szereti, igaz kevés az ilyen adat erről, de ez van ezt kell szeretni. 5 Reménykedjünk.:)
2016. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy interjúban elmondván*
2016. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katarina Cosgrove válasza:
Angolra hány rész van leforditva
2016. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!