Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Velemeny a videomrol (Anime...

B1nc1 kérdése:

Velemeny a videomrol (Anime kapcsolatos)?

Figyelt kérdés

Itt van egy par anime rajongo, mint jo magam. Es hat gondoltam ti tudnatok tanacsokat adni. Eleg sok ideig balf.szkodtam ennek a videonak az elkeszitesevel szoval remelem tetszik azert. :)

https://www.youtube.com/watch?v=TGGNkPSxxuE



2015. júl. 7. 16:43
1 2
 1/11 anonim válasza:

ezt te csináltad?

egész jo

2015. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Olyan mintha az egészet olvastad volna.

Nem tudom így volt-e, de számomra elég zavaró.

2015. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja en keszitettem. Orulok, hogy tetszett neked.
2015. júl. 7. 16:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem olvastam. Egyszeruan csak nincs hanglejtesem xD De ezen majd dolgozom a kovetkezo videomban :)
2015. júl. 7. 16:58
 5/11 A kérdező kommentje:

Kisseb teknikai okok miatt megvaltozott a videom eleresi cime;

https://www.youtube.com/watch?v=3fmLAf3kV3I&feature=youtu.be

2015. júl. 7. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Nos nekem kifejezetten tetszett! Sokan próbálnak mostanában ilyen videókat csinálni, de a legtöbben nem tudnak érveket felhozni az értékelésük mellet. Mondjuk volt egy-két olyan pont a videóban amivel nem értettem egyet, de összességében jól csinálod. :) A kiejtésed viszont borzalmas! xD A Mahouka Koukou no Rettouseinél még csak magamban vigyorogtam, de mikor azt mondtad "hakiju" majdnem leestem a székről...
2015. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy tetszett. Igen hat a kiejtesem az eleg rosz. Mar csak azert is mert Japan-t nem beszelek illetve nem magyarorszagon elek mar egy jo ideje szoval a magyar nyelvel is vannak problemaim eha :)

Angolul meg nem akartam ilyen videokat kesziteni mivel tele van mar vele a net es nem tudnek semikeppen se ervenyesulni... :/

2015. júl. 8. 04:55
 8/11 anonim ***** válasza:

6# vagyok:


A magyaroddal nem volt különösebben bajom, sokaknak azok közül is problémás magyarul beszélni, aki itthon élnek. Nálad inkább csak szóismétlések és a "nák"-olás fordult elő. Ha a japán kiejtésben nem vagy biztos, érdemes meghallgatni párszor az adott anime felvezető pv-jét. Pl.: Haikyuu ('hajkjuú') https://www.youtube.com/watch?v=dUIMPXNvE1E

2015. júl. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azert nincsen hang lejtesem (egysikuan beszelek, nem gesztikulalok) mivel nem magy annyira a magyar mint amennyire kene. Ezert hangzik ugy mintha olvasnam az egeszet.
2015. júl. 8. 17:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a magyar köztévé.
2015. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!