Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A fairy tailben (az animében)...

A fairy tailben (az animében) lesz olyan rész amiben lucy, erza, natsu vagy gray meghal?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem néztem végig de tudom hogy senki nem fog meghalni
2015. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2015. júl. 11. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:
SPOILER Egyik részben Gray meghal de aztán majd visszaforgatja az időt Ultear és így megmenti. SPOILER VÉGE
2015. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. júl. 11. 23:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2015. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csabeszka15 válasza:
Olvasd el a mangát addig ahol most tart és megtudod.
2015. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lu-chan ***** válasza:
Hát Natsu úgymond meghal vagyis eltűnik mert átváltozik valami ördög vagy sárkány izévé...
2016. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez hülyeség, honnan szedted? Még semmi fejlemény nincs END szempontjából.


A kérdésre válaszolva pedig (SPOILERt tartalmazhat):


A Grand Magic Games/Mágiajátékok arcban MINDENKI meghal. De most ez nem vicc. Persze ez csak egy alternatív jövő, amiről mi nem tudunk, egészen addig, amíg Lucy egyetlen tűlélőként vissza nem jön a múltba, hogy elmesélje és megpróbálja megakadályozni a dolgokat. A halálokról nincsenek pontos infók, a sárkányok voltak, azon túl semmi.

Meg ott van az is, hogy Jövő Rogue ki akarja nyírni Lucyt, mert tudja, hogy ő bezárhatja az Elsötétülés kaput (ezen keresztül jött a múltba ő is, Jövő Lucy is meg a sárkányok is). Csak aztán Jövő Lucy beugrik Lucy elé, és ő hal meg a jelenbeli (az ő szemszögéből nézve múltbeli) énje helyett.


Kicsit off, de érdekes (válaszombeli eseményekhez kapcsolatosan):

Miközben Jövő Lucy haldoklik, megtudjuk, hogy nincs meg a jobb keze, és ezzel kapcsolatban találtam egy nagyon jó (bár szomorú) teóriát arról, hogy hogyan halt meg Natsu a később megváltoztatott jövőben:

Harcolás van, mindenki küzd. Akár figyelmetlenségből, akár pont azért, hogy megvédje Lucyt, Natsu az egyik támadó sárkány elé ugrik, ami lényegében megeszi, de mielőtt a sárkány becsukhatná a száját, Lucy Natsu után nyúl. AZTÁN a sárkány becsukja a száját, hegyes fogak összezárnak, minden egyéb. Eredmény: nincs Natsu, nincs Lucy jobb kéz.

2016. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lu-chan ***** válasza:
Ezt én is tudtam,ennek semmi köze hozzá, de régen az Animax-en az egészet nagyjából leadták, de még folytatódik !! És Natsu démonná fog válni a Tartaros miatt. Az egy dolog hogy Indavideón még nem adták le mindet mert fordítják,attól még régen leadták a 3-4. évadot; és abban benne van hogy Natsuval mi törtènik. Főleg én 2015 nyarán elmentem japánba , majd találkoztam a készítővel, mindent elmondott! 28 éves vagyok és gyerekkori álom volt hogy találkozzak vele. Sok munkába került hogy eljussak hozzá! Kérlek ne akarj engem kioktatni utolsó válaszoló!
2016. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#Lu-chan hagyd abba ezt a kamut, hülyeség. A manga sokkal előrébb jár, már rég háborúznak Alvarezzel és kinyírták a Sprigganok felét, de még semmi. Már maga Natsu is tudja, hogy ő END, de még jó ideig nem fog átváltozni, ez biztosra mondhatjuk. Mashima stílusát ismerve még húzza egy darabig, hogy nagyobbat üssön drámai szempontból.
2016. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!