Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan szerelmes animét...

Fullmetalpanikkilari kérdése:

Tudtok olyan szerelmes animét ami vicces is? Bővebben alul

Figyelt kérdés
olyanra gondoltam amiben a fiú menő a lány meg nem. (a lány ne legyen szürke csak nepszerutlen)a menő fiú meglátja a csajt és beleszeret.(a sukitte li na jo-t mar láttam) vagy a fiú gazdag a lány meg szegény. a fiú beleszeret de a lányt nem érdekli a fiú pénze.PERSZE NAGYON FONTOS HOGY A VÉGÉN JÖJJENEK ÖSSZE!!! lehet benne szerelmi háromszög is de csak olyan hogy a csajba szerelmes több fiú forditva nem mukodik. fontos lenne a valaszotok. köszönöm előre is!!!

2015. júl. 21. 04:07
 1/4 Alex9104 válasza:

Feladtad a leckét, de azért találtam párat.


Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Soredemo Sekai wa Utsukushii: Ez mondjuk nem teljesen tükrözi az általad leírtakat de hasonló

Kaichou wa Maid-sama

Toradora: ez nem olyan amilyet kértél de ez a kedvenc romantikus animém ezért gondoltam leírom

2015. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kaichou wa maid-sama - vicces, a végén összejönnek, a lány nem szürke, viszont elég szegény.

Toradora - kicsit túl sok benne ez a szerelmi sokszög, de ezt is ajánlom. :)

Gekkan Shoujo Nozaki-kun - ez nincs nagyon kiélezve a romantikára, inkább a humora miatt ajánlom.

És bár nem anime, hanem manga, de a Last Game is nagyon jó, megfelel a szempontoknak. c:

2015. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévők, úgy én is a Kaichou wa Maid-samát ajánlanám először. Imádtam :3
2015. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyémántlány ***** válasza:

Kimi ni todoke

A lány csendes, és nem népszerű, a fiút pedig mindenki kedveli. Pont olyan, amilyet te keresel szerintem :)

2015. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!