Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A fairy tail animében csak én...

K.mefisto1 kérdése:

A fairy tail animében csak én vettem észre h natsu még nem sírt eddig?

Figyelt kérdés

most jutott eszembe egy amv-t nézve hogy sírnak a szereplők de natsu még nem sírt csak én vettem észre?


(spoilerezni lehet csa írjátok ki előtte hogy spoiler pls)



2015. júl. 22. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi sírvafakadós jelenet van benne hogy tuti hogy valamit előkészítt vele a mangaka.
2015. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy érted?
2015. júl. 22. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol tartasz az anime-ben...

SPOILER


Mikor a jövőből jött rogue megöli a jövőből jött Lucy-t akkor natsu agya elborul és és szó szerint az egyik szeméből folynak a könnyek a másik meg az elborultságot ábrázolván tiszta vörös. Az a csata elég durvára sikeredett szerintem.

2015. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többször is sírt.
2015. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen sírt már, de még ha nem így lenne akkor sem értem hogy miért lenne baj az ha egy pasi nem sír? Jó tudom hogy a Fairy Tailbe mindenki sír, de hát ez nem feltétlenül jó. (Bár engem eddig nem zavart.)
2015. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2015. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És nem is csak akkor sírt hanem előtte is sokszor!
2015. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!