Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz a skip beat-nak 2....

Fullmetalpanikkilari kérdése:

Lesz a skip beat-nak 2. evadja? Es ha igen akkor mikorra varhato?

Figyelt kérdés
Kerlek csak az irjon aki biztos forrasbol tudja.

2015. júl. 25. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2015. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De teljesen befejezetlenul ert veget
2015. júl. 25. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert senkit nem érdekelt, hogy folytatják e az animét, meg nem hozott elég zsét az első évad, mangában meg amúgy is be van fejezve, szval tök8.
2015. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pénz beszél, kutya ugat. Japánéknál ez a módi, amit a 12 évesek megvesznek abból lesz 25millió évad is akármekkora retardáltság.,
2015. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiába befejezetlen ha egyszer nem veszik elegen a DVD-t/Blu-Ray-t,akkor nem fogják folytatni.Egyébként igen mangában van folytatása a történetnek,befejezése viszont nincs még mert még mindig adják ki az újabb fejezeteket hozzá.
2015. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es magyar felirattal is me van?
2015. júl. 27. 00:56
 7/7 anonim válasza:
Én olvasom a mangát meg láttam az animét is és nagyon jó és érdekes nem hinném hogy ne érdekelné az embereket ez az anime én tuti nézném ha lenne folytatása :D úgyhogy reménykedek tovább
2016. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!