Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések? Érdekes dolgot...

Kockalany4 kérdése:

Animések? Érdekes dolgot szeretnék kérdezni. (leírásban bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan animét keresek, amiben a főszereplő fiúnak vörös a haja, a főszereplő lánynak pedig fekete vagy vörös.

Aki tud segíteni, annak nagyon hálás lennék. Tudom hogy furcsa a kérés, de ha ismertek ilyen animét akkor írjátok már le!! Előre is köszi!



2015. júl. 26. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy ezt azért kérded, mert láttad a Bleach-t...?
2015. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! A Freeben például az egyik főszereplő srácnak vörös haja van, a húgának (aki talán a női főszereplő), szinté vörös^^
2015. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem még nem láttam! De majd menézem.  Meg én igazából úgy gondoltam hogy szerelmes párról van szó.
2015. júl. 31. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor Bleach ott a főszereplő srác vörös és egy vörös csaj bele van zúgva meg egy fekete is esélyes neki szóval 2-t egy csapásra xD Bár még csak a 142. résznél tartok úgyhogy lehet hogy azóta már összejött vmelyikkel
2015. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát csak a Akagami no Shirayukihime-t tudom mondani de ott csak a lánynak vörös a haja a fiúnak fehér de majd jön egy fekete hajú fiú is.


[link]


[link]

2016. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!