Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok romantikus animéket...

Írnátok romantikus animéket amikben a csaj ember a fiú pedig démon vagy ördög vagy szellem. Valami nem ember?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan legyen amiben a fiú gonosz az elején.

2015. júl. 28. 22:13
 1/5 anonim válasza:

ao no exorcist-még nem láttam,de állítólag jó

ookami shoujo to ouji-ez nagyon szép anime,csók is lesz benne

kamisama hajimemashita-nagyon vicces anime,szintén romantikus

2015. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Noragami - A hapsi isten, és az elején gonosz, csaj meg szimpla ember, mondjuk nincs teljesen kiteljesedő romantika.

Ao no Exorcist - Ezt előttem is írták, viszont itt sincs sok romantika, több, mint feléig vígjáték, utána kezd egy kicsit bekomolyodni, de akkor se igazán.

Inu x Boku - Ezt nem tudom miért írom:D Talán azért, mert itt sok a romantika, viszont a hapsi végig szerelmes a lányba, és inkább a lány a gonosz a hapsival szemben, és egyik se ember. Viszont a hapsi védi meg mindig a csajt.

Neppu Kairiku Bushi Road - Ez csak egy film(special), de én nagyon imádtam. Hapsi nem ember, viszont nem ellenségeskedik, inkább az elején olyan "visszahúzódó", de hamar megenyhül. Viszont ha nem szereted a drámát, nem ajánlom

2015. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nurarihyon no Mago - Itt annyi, hogy a lány se ember, és inkább csak ő szereti a hapsit, nincs kiteljesedő szerelem.
2015. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hiyory válasza:

Én csak egy mangát tudok: Heaven!!

Nagyon sokat nevettem rajta olvasás közben :)

2017. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!