Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen nyelvere fordít Rock?...

Milyen nyelvere fordít Rock? (Black Lagoon)

Figyelt kérdés
A 2.évadban a 7-8.részig amikor Balalajkának fordít Rock japánban annak a férfinak akkor Balalajka ugye angolul beszél de milyen nyelvre fordítja Rock?Hangzásra nem tudom nagyon megkülönböztetni a nyelveket de amikor pl Dutch-val beszél akkor Japánt használ mivel azt az összes tag megérti de ha japánban vannak akkor egyáltalán minek kell tolmács ha egyszer tud japánul(legalábbis szerintem arra fordítja)A válaszokat előre is köszi:)

2015. aug. 2. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem már arra a sorozatra, de a japánon és az angolon kívül max orosz és thai nyelv lehet. (Roanapur Thaiföldön van)

Szerintem japánra fordítja annak a férfinak.

2015. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén már én is teljesen belekavarodtam de akkor nem értem hisz Balalajka meg tud japánul szal nem értem az egészet xD
2015. aug. 5. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tud, de nem akar japánul beszélni. Rossz a kiejtése, vagy nem tudom.
2015. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angolrol fordít japánra
2016. márc. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából ezt a készítők cseszték el. Eredetileg angolul kéne beszélniük az egész animében, nem csak akkor mikor Japánban vannak és Rock fordít.
2016. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!