Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ajánlana nekem hasonló...

Valaki ajánlana nekem hasonló animét? (infó odalent)

Figyelt kérdés
Biztosan sokan vannak, akik már jóval járatosabbak az animék világában, mint én. Olyan animét keresek, amiben a szereplők egy videójátékkal játszanak, akarattal, vagy akaratukon kívül. Amiket láttam ebben a stílusban, és kifejezetten tetszettek: Sword Art Online (+ALO, +GGO), Accel World, Log Horizon, és jelenleg az Overlord-ot nézem, de heti 1 rész jön ki belőle, és jó lenne esténként egy kis néznivaló meló után, pihenésképp. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. aug. 2. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hunter x Hunter 5. arc
2015. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Őőő... ennek majd utánna nézek jobban, bár elsőre kicsit brutálisnak tűnik, nem igazán az amit én keresek, azthiszem :D de azért köszi. esetleg más ötlet valaki?
2015. aug. 2. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Játékban játszódó animéket ezeken kívül sajnos nem ismerek, de hasonlóakat igen:

C: The Money of Soul and Possibility Control - nem videójáték, hanem egy másik világ, ahol a pénz segítségével játszanak, ezt a pénzt használhatják a való világban is, ha nyersz, rengeteget nyersz, de ha veszítesz, mindent elveszítesz, azt is, amit ezzel a pénzzel szereztél a való világban, legyen az család, munkahely, otthon...

No Game No Life - ez is egy másik világ, egy otaku testvérpár bekerül egy fantasy világba, ahol mindent játékokkal döntenek el

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka - egy SAO-hoz hasonlóan felépített helyen játszódik a történet, csak ez a valóság, nem pedig játék

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakeri - ez is most fut, mint az Overlord, egy kapu nyílt Japán és egy fantasy világ között, főhősünk egy otaku katona


Illetve hosszabb animék egy-egy történetívébe raknak bele még ilyen részeket, mint az említett Hunter x Hunter, de a Gintamában vagy a Yu-Gi-Oh! Duel Monsters-ben is voltak ilyen részek. Hogy pontosan melyek, azt sajnos nem tudom, de egyébként mind a két animét ajánlom, bár előbbihez rengeteg animét kell ismerni, mert azoknak a kiparodizálása van a középpontban, az utóbbit pedig csak japánul ajánlom, mert az amerikai teljesen lebutított, agyoncenzúrázott.

2015. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a remek választ, ebből már lesz mit szemezgetnem, a Yu-Gi-Oh a SAO mellett nagy kedvencem, így azt már láttam amit kiadtak belőle, de ez a Gate is érdekesen hangzik, az lesz a következő :D. Zöld pacsik pedig mentek, köszi mégegyszer :)
2015. aug. 3. 13:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Btooom! Itt a főszereplő egy NEET,aki egy szigeten köt ki és élőben kell játszania a Btooom! (Harcolós játék,csak itt bombákkal kell játszani)
2015. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Btooom? :D Ha a Hunter X Huntert túl brutálisnak találta a kérdező, szerinted az megfelelő lesz? :D
2015. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A szándék a fontos, de a Btooom-ról már hallottam, és tudom hogy tényleg elég brutális :D igazából elég sok animét ismerek ám, csak közel sem annyit mint az igazi fanok, ezért gondoltam hogy itt kérek segítséget, és sok jó ötletet is kaptam, de ha esetleg érkezik még szívesen fogadom, köszönöm. :)
2015. aug. 3. 17:13
 8/13 A kérdező kommentje:
A Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka (Danmachi) nagyon ütött, pont erre volt most szükségem! Esetleg hasonlót találok még magyar felirattal?
2015. aug. 4. 01:23
 9/13 anonim válasza:

Vamég ezeken kivülis

mirai nikki

Danganronpa

de ezek tulélő brutális játékok

2015. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ennél picit kevésbé brutálisakat keresek, igen, de azért ezt a választ is köszönöm.
2015. aug. 8. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!