Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol találhatom meg az Inuyasha...

Madárka928 kérdése:

Hol találhatom meg az Inuyasha 5-6. évadot (111-167. rész) és a Final Act részeit magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés

#sorozat #anime #InuYasha #anime-sorozat
2015. aug. 2. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem adta le a TV, szóval sehol.


Final Act-hoz pedig nem is készült.

2015. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 picicica457 válasza:
elméletileg az rtl-nél van meg csak szemetek és nem adták le mert csökkent a nézettség :( probáld meg feliratosan nézni hátha megtetszik úgy is ;)
2015. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá, hogy nekem először nagyon furcsa volt, főleg Inuyasha eredeti hangja... főleg, hogy a legtöbb részt magyarul néztem, de aztán teljesen belezúgtam :)


Ja, és ez ne tántorítson el a dologtól, mert a Final Act iszonyúan jó volt :)

2015. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! közben elkezdtem inkább angolul nézni, legalább nem kell a feliratot figyelnem és értem is :)
2015. aug. 4. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Az angol szinkron bődületesen szar szerintem. A japánnal jobban jársz.
2015. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A linken tudod megnezni a 115. reszt magyarul. Ugyanezen a csatornan talalod a 114. Is.


[link]

2018. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt pontosítsuk, hogy miért is fejezték be. A 19. résztől kezdve tudta az RTL, hogy sok országban 16-os korhatár szükséges rá és így nálunk is baj lesz. Elkezdődtek a vágások, az ORTT fel is figyelt a sorozatra, és a véren túl több dologba belekötött a médiahatóság. Éveken keresztül ment a huza-vona, a rajongók az Animaxra várták a folytatást, az RTL-nek forgalmazói kikötés által előjoga lett volna befejezni, vágottan valóban kevesebb volt a nézettség, a 103. részbe nagyon belekötött a médiahatóság, a 113. résszel kukába dobta az RTL, állítólag le is mondott a jogról. Addig azonban az Animax már egyáltalán át sem akarta venni és lassan el is halálozott.

Hivatalos információk szerint a szinkron teljesen készen porosodik az RTL raktárában, a mozifilmek szinkronját a sorozat után készítették.

Csodára volna szükségünk, hogy egy csatorna megmentse ezt is a DBZ után. Bár a DBZ kikerült az egész netre, de számomra érthetetlen módon mégis az lett megmentve és nem InuYasha.

2020. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!