Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van ilyen anime? Szomorú és...

Van ilyen anime? Szomorú és rövid, a többi le van irva lent

Figyelt kérdés
Szerelmes, van benne gyilkolás vér stb. , nagyon-nagyon rövid (max 20 vagy talán egy kicsit több részes), szomorú. A szomorún van a lényeg, nem baj, ha nincs benne vér meg szerelem, csak a rövid és a szomorú a teljesen fontos. Előre is köszönöm, ha van ilyen anime.

2015. aug. 9. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mirai Nikki - romantikus, véres, gyilkolászós és egyben (közepétől) szomorú minden benne van amit szeretnél

Anohana - ez csak szimplán szomorú, de jó

Angel Beats - véres, vicces, romantikus és nagyon DRÁMAI/szomorú zsepit készíts!

Clannad

Air

2015. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán még a Shiki. Vér van benne bőven, egy kis viszonzatlan szerelem is, elég szomorú, 22 rész+2 ova.
2015. aug. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem baj h egy kicsit beteg, akk Death Parade. Eleg rovid es en majdnem elsirtam magam rajta:'(
2015. aug. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichihin - 26 részes, van egy nagyon-nagyon pici szerelmi szál is benne, eléggé brutális. A felénél a bánat miatt sírtam, a végén a kicsit keserédes örömtől.

Shigatsu wa Kimi no Uso - 22 részes, vannak benne vidám, vicces részek, az utolsó 3 részt meg szó szerint végigsírtam.

K - 13 részes, első kb. 10 rész teljesen komolytalan, utolsó háromra megkomolyodik, a vége pedig szinte fél napos depressziót okozott.

Code Geass - ez hosszabb, két évados, összesen 50 részes, de a vége nagyon megrázó és hihetetlenül szomorú.

Ef - a Tale of Memories, Ef - a Tale of Melodies - összesen 24 részes, nekem a Melodies jobban tetszett, az egyik részén sírtam is.

Natsume Yuujinchou - négy évados, minden évad 13 részes. Nagyon melankolikus, szomorkás, ugyanakkor van benne vígjáték is.

Wolf's Rain - összesen 30 részes (ebből 4 recap, 22-26. részek, ha jól emlékszem), végig melankolikus, szomorú, de az utolsó 4 rész tényleg nagyon tragikus.

Zankyou no Terror - 11 részes, ez is végig szomorkás, az utolsó rész pedig nagyon szomorú.


A többiek által ajánlottak közül:

AnoHana - ennek minden második részén sírtam

Angel Beats! - első 10 rész vígjáték, kicsi drámával, utolsó 3 dráma, kicsi vígjátékkal

Clannad - ez is hosszabb, második évada a Clannad After Story, összesen 44 részes.

Death Parade - szerintem nem beteg, inkább hihetetlenül elgondolkoztató, és az utolsó 2-3 rész tényleg nagyon szép, a végén én sírtam is.


Mirai Nikki - szerintem ez annyira nem szomorú, vagyis tragikus, de én nem tudtam sajnálni a főhőst, mert szerintem megérdemelt mindent, de nem akarok spoilerezni.

Air - én nagyon nem szeretem ezt az animét, szerintem hihetetlenül unalmas volt, a dráma se jött át, itt is a karakterek miatt, akiket nem tudtam megszeretni. Ettől függetlenül neked lehet, tetszene, de szerintem az Angel Beats! és az AnoHana mérföldekkel jobb.

2015. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag leírtad az Elfen Lied-et a kérdéseddel :D

Az 100%ban ilyen.

2015. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
owo ez elég sok. :D Nagyon köszönöm legalább lesz mit néznem (nem mintha most nem lenne, de amik most vannak inkább kalandos, öldöklős, véres, és vannak nagyon hosszúak is)
2015. aug. 9. 17:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Code Geass ++++++++++++++++++++++++++ Zankyou No Terror szintén. Puella Magi Madoka Magica az Code Geass-szintű minőség terén, mindkettő kiemelkedően jó anime.
2015. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Shigatsu wa kimi no uso nincs benne vér, meg harc, de szerelem az van, és nagyon szép szomorú anime. + Nabari no ou itt már van harc, de szerelem nincs, vannak sötét hangulatú részek,és szintén elég szomorú... őszintén mindkettőn sírtam... :)
2015. aug. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tokyo Magnitude 8.0 - kedvenc animém dráma kategóriában

Kiseijuu

Kaiba

2015. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
akame ga kill
2015. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!