Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Nana animének előfordulhat...

A Nana animének előfordulhat hogy lesz következő évadja?

Figyelt kérdés
régebben mondta barátnőm hogy tervezgetik meg olvasott is róla...de azóta nem tudom hogy mi van

2015. aug. 9. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon lesz, mert már egy régebbi anime, és nem hinném hogy egy 2007ben befejezett animének újabb évadját csinálnák 5 év kihagyással (Hidd el tudom mit érzel, én is így vagyok csak a Vampire Knight-tal :( )

Sajnos csak mangában folytatódik tovább a mű :/

2015. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan az van, semmivel se több...


Csak akkor lesz folytatása az animének, ha a manga befejeződik. Ami eléggé kétes most már egy jóideje. Yazawa Ai 2009 óta beteg és azóta semmit sem rajzolt. Akkor kórházban is volt, de onnan már elvben pár éve hazament. Utoljára azt nyilatkozta, hogy egyenlőre nem tudja hogy fogja tudni-e folytatni/egyáltalán akarja-e folytatni. Ez a hivatalos infó.


Emellett azonban kijött már pár memo-pad, amik bár a NANA-ból vannak, de más rajzolta őket. Karácsonykor is kaptunk egy üdvözlőlapot, de kb ennyi. A legvalószínűbb az, hogyha folytatják, akkor egy másik mangaka fogja rajzolni, a történetet meg lehet még Ai tudja majd írni. Semmit sem tudunk a betegségéről, de ha nem tud rajzolni akkor biztosan valami olyasmi ami miatt nem tudja a kezébe fogni a ceruzát sem...sajnos csak reménykedhetünk...

2015. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek:


Vampire Knight azért nem kapott anno folytatást, mert beérte a mangát. Ha a manga eladásai jók voltak (erről nincs infóm, nem nagyon szoktam nézni a manga eladásokat), akkor most már simán elképzelhető egy folytatás, de csak akkor ha lenne rá kereslet.


Úgy érzem több esély van ebben a pillanatban egy VK animére, mint egy NANA folytatásra. Amúgy VK-ból most jön majd ki egy live action musical is, szóval az még nem veszett ügy.

2015. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 2007-ben fejeződött be, akkor 8 év kihagyás, kedves első. :) Szerintem viszont a folytatás esélye tényleg a 0% körül rumbázik....
2015. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főleg hogy mostanában nem divat normális animéket adaptálni, csak a gagyi shounenek jönnek de azok milliószámra.
2015. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!