Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van a Digimon című animének...

Van a Digimon című animének magyar rajongói tábora?

Figyelt kérdés

Külföldön még most is népszerű a sorozat és itthon is sok embernek ismerős és nosztalgikus ha meghallja ezt a címet mégse találtam eddig olyan közösséget, ahol aktívan lennének rajongók. De miért? Animeconokon néha felbukkan 1-2 digimon cosplay-es, angol nyelvű csoportokban nagy ritkán akad magyar kommentelő és úgy tudom Digimon Masters-el is azért játszanak páran hazánkból.

Ha a többi '90-es és korai kétezres évek népszerű animéinek van magyar közössége, mint Pokémon-nak, Dragon Ball-nak és Sailor Moon-nak akkor miért ne lehetne a Digimonoknak is? Még messze nem tűnt el a süllyesztőben, hiszen hamarosan új movie érkezik!


Digifanok kezeket fel! *foreveralonefej*



2015. aug. 10. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Tudtommal nincs aktív magyar digimonos weboldal vagy közösség a neten. Valóban rengetegen szeretjük de ne feled itthon ez afféle matiné műsor volt, még az animések körében is inkább gyerekműsornak van titulálva mintsem teljes értékű animének. Erre jó okuk is van hiszen a magyar szinkron az első 2 évadnál borzalom és a szövegkönyv nem lefordítva lett hanem megerőszakolva! Olyan szinten ront a műsor élveszhetőségén hogy aki csak a magyar csatornákon találkozott vele annak szinte lehetetlen komolyan vennie! De az eredeti témára visszatérve én is örülnék egy kis magyar rajongói közösségnek :)
2015. szept. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végre egy fan! Van kedved barátkozni? ^U^
2015. okt. 11. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebook: Digimon Hungary
2019. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!