Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani nagyon jó...

Tudtok mondani nagyon jó animéket?

Figyelt kérdés
Mint pl: SAO vagy Vampire Knight de jöhet lányosabb is mint pl: AO Haru Ride (ezeket már láttam és imádom) ehez hasonlót ha kérhetnék :D

2015. aug. 16. 14:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
DanMachi( legjobb), Tokyo ghoul, owari no seraph, shokugeki no soma,kekkai sensen,fairy tail, claymore, another, hellsing, blue exorcist, the grey man, corpse party, angel beats, mirai nikki, soul eater, k ,devil may cry, hataraku mao sama, blood+, ano hana,prison school, highschool of the dead, full metal alchemist, full metal panic, mahou sensou, most csak ennyi jut eszembe pedig csak a töredéka annak amit láttam
2015. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
SAO meg a nagyon jó, jézusom, óvoda. :D
2015. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sao 1.animének tökéletes volt :D

Köszönöm a válaszokat :D

2015. aug. 16. 15:16
 4/11 anonim ***** válasza:

2# Mert mi a gond a SAO első évadával? A feléig 10/10 az első évad.


Amit érdemes mindenképpen megnézed.(saját toplistámról):


Golden Time

Itazura na Kiss

Da Capo

Clannad



És még egy nem túl romantikus anime:


Mahouka kouko no rettosei

2015. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm 1.válaszoló szerintem lesz mit néznem ebben az évben xD ARIGATOU :D
2015. aug. 16. 15:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem azokat is :D
2015. aug. 16. 15:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első fele is az egyik legbugyutább ökörség ami valaha csináltak. A csávó nagytragédiázik valamin amin egyedül végig megy, a játékban BENNE tanul meg csajozni, sőt még a játékban BENN meg is d*g egy csajt. LMAO Sőt utána 2 év kóma után lazán felkel, nem vagyok orvos de ennyi idő után úgy elsorvadnak az izmok hogy újra megkéne tanulni járni.



Arról meg nem is beszélek hogy az egész első évad első része a főszereplő személyiségére lett volna felépítve de a nyáltengeren túl semmi sem volt, a történetív végi fordulat meg csöppet gagyi lett, meg szembeköpte az alapkoncepciót.

2015. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

"Nagyon jó" "mint a SAO" :D

A SAO az elfogadható kategóriába se nagyon fér bele.

2015. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A jó, nagyon jó szerintem elég relatív fogalom, kinek mi tetszik, nekem ezek a kedvenceim:

Gintama - akció, dráma, fantasy, kaland, paródia, sci-fi, shounen, slice of life, szamurájos, vígjáték

Rainbow: Nisha Rokuobu no Shichinin - akció, dráma, seinen, thriller, történelmi, tragédia

Code Geass - akció, dráma, háborús, iskolai, lélektani, mecha, romantikus, sci-fi, seinen, szupererő, természetfeletti, tragédia

Shigatsu wa Kimi no Uso - dráma, iskolai, lélektani, romantikus, shounen, slice of life, tragédia, vígjáték, zenés

Natsume Yuujinchou - dráma, fantasy, shoujo, slice of life, természetfeletti, vígjáték

Death Parade - dráma, játék, lélektani, misztikus, thriller, tragédia

Hikaru no Go - dráma, fantasy, iskolai, játék, lélektani, shounen, sport, természetfeletti

Steins;Gate - dráma, sci-fi, seinen, thriller, vígjáték

Psycho-Pass - akció, krimi, lélektani, sci-fi, seinen

2015. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg az Inuyashát, meg a Kaleido Start.
2015. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!