Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményelet a School...

Mi a véleményelet a School Days animéről?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be és engem nagyon felzaklatott ez a sorozat...

ha leírnám szavakkal a véleményemet szerintem örökre bannolnának a moderátorok :D!

Mindjárt hányok...



2015. aug. 16. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy anime egyébként, van mondanivalója bőven.

A mai világban is történhet/ történik hasonló gyengébb vagy akár durvább befejezéssel... hiszen a bomlott elme nem kiszámítható.

Az animére kítérve, hmm...

csak annyit mondok, hogy a főszereplő srácot bedobnám az egyik legkeményebb börtönbe a ratyibb előítéletek közé és pár hónap után ha még él, eljátszatnék vele egy pár Fűrészes játékot (horror film). :)

2015. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyira nem volt rossz mint amilyennek mondták. Tudtam hogy inkább egy kicsit felkavaróbb thrillerre számítsak mintsem egy light romantic storyra így annyira felzaklatva nem voltam. Ideges annál inkább, az elsőre szimpatikus főszereplőt a végére úgy meggyűlöltem hogy az nem igaz, habár ez is volt a cél. Hogy úgymond "főgonoszként" tekintsünk Makotora. Viszont az hogy konkrétan 1 igazán szimpatikus szereplő sincsen az egészbe azt nehezen bocsátom meg. Nincs semmi ok arra hogy nézze az ember mivel az üzenetét szerintem már elég sokan értik. Aki meg nem érti az ez után se érteni meg.


Tehát ez nem egy cukormáz love story, amivel nem is lenne baj ha nem lenne benne ennyi plothole baromság. Mármint komolyan, csak azér nem szól Makoto Katsurának hogy megcsalja mert akkor nem alakult volna ki semmilyen történet. Ez a cselekedete egyáltalán nincs megmagyarázva, csak annyi hogy nem bírja a nyomást, de ezt egy jó anime jobban is megoldaná. Na meg a haremes hülyeségek hogy mindenki odavan egy tök átlagos srácért ami egy vicces haremnél még ok mert ott legalább röhögni lehet, persze ez ízlés dolga.


Röviden ha valaki tudja hogy minden szereplő sz*rházi ( mint mi emberek sokan) és kikapcsolja az agykapacitása egyrészét hogy eltekintsen a hülyeségektől, akkor én ajánlanám neki mert akkor tényleg nem rossz. Minden más esetben kerülje mindenki de komolyan!

Sőt úgy emlékszem hogy aki feltette indavideóra tett is egy figyelmeztető üzenetet az első epizód alá. Nos azt tessék véresen komolyan venni!

2015. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!