Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Brothers Conflict-ban Louis...

Nevem Panni kérdése:

A Brothers Conflict-ban Louis meleg vagy csak nem szerelmes Chi-chanba?

Figyelt kérdés
Nekem az a két lehetőség ugrott fel, hogy Louis vagy meleg vagy csak azért nem szerelmes Chi-chanba (ahogy ő hívja) mert ő nem vérszerinti testvérük a többieknek. Azért gondolom, hogy nem szerelmes mert ő és Juli megalapították a Chi-chant védő klubbot meg látszik rajta, hogy nem vondzódik hozzá csak szereti és félti mint testvér.

#anime #Berényi Juli #Brothers Conflict #Chi-chant védő klubb
2015. aug. 19. 20:04
 1/10 A kérdező kommentje:
A Berényi julit nem tudom miert írta ha én azt irtam hogy Juli vagyis a mókus vagy milyen állat.
2015. aug. 19. 21:01
 2/10 anonim ***** válasza:

Több enyhe utalás is van arra, hogy meleg:

-vékony hangja van

-hosszú, selymes hajviselete

-fodrász szakma

-a többiekkel ellentétben ő érti a mókus beszédét(különbözik tőlük)


Az előbbi három a felületesebb japánoknál olyan tulajdonság, ami ferdehajlamúságra enged következtetni. A férfi fodrászokra például sokan előítélettel tekintenek.

2015. aug. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár én még nem vagyok benne 100%-an biztos abban, hogy meleg mert azon gondolkoztam, hogy lehet csak azért nem szerelmes belé mert nem vérrokon ott senkivel és neki nem jön be. Mert tény hogy nem egy szép lány. Mármint van nála szebb is.
2015. aug. 21. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Izé.... Az, hogy vértestvér legyen, inkább akadályozó tényező.^^" Nem tudom hány éves vagy és nem szeretnélek megrontani, de utána kéne nézned a 'vérfertőzés' fogalmának. Az már más tészta, hogy japánban engedélyezett az unokatestvérek közötti házasság.


(1# voltam)

2015. aug. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs de tiszta hülyeséget mondtál. Egyáltalán nem kapcsolódik az én válaszomhoz. Lehet, hogy nem értetted amit írtam. Nem szeretnélek megbántani. Ne haragudj a válaszért.
2015. aug. 23. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont te beszélsz sületlenségeket, mert ebből:

"...vagy csak azért nem szerelmes Chi-chanba (ahogy ő hívja) mert ő nem vérszerinti testvérük a többieknek..."

ill. ebből:

"...lehet csak azért nem szerelmes belé mert nem vérrokon ott senkivel..."

abszolút az jön le, amire én gondoltam.


Egyébként van egy olyan sanda gyanúm, hogy neked bejön Louise karaktere, ezért nem vagy hajlandó elfogadni azt az - egyénként nagyon valószínű - eshetőséget, hogy meleg. Ez arra is magyarázatot adna, hogy miért reagáltál enyhe agresszióval az előző kommentemre. Mondjuk dicséretes, hogy a gyik-on megforduló nagy átlaggal szemben, nem kezdtél el rögtön anyázni, amint valami nem tetszett a válaszomban.


~ Kezit csókolom. Üdvözlettel: Drili alias 1#

2015. aug. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit lenézően beszélsz de nem szeretnék vitát és nem szeretnék senkit sem megbántani. Én úgy értettem, hogy valamelyik azt mondta ő is szereti mint a testvére mert (dióhéjban) hasonlítanak és az "ízlésük" is. Ezért gondoltam, hogy lehet nem meleg csak nem vérrokon és más az ízlése. Szerintem félreértettük egymást. És csak mondom én nem kezdek el SEHOL SEM anyázni mert az nem én vagyok. Messze állt tőlem. 😊 Amúgy kedvelem Louis-t és el tudom fogadni ha meleg de volt ez a gondolatom és egyikben sem voltam biztos ezért kérdeztem meg itt. Köszi a választ.
2015. aug. 24. 20:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam az elején: Ő is szerelmes belé mint a többi testvére
2015. aug. 24. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Elnézést a lekezelő hangnemért, az én hibám. Így már értem mit akartál mondani, és ebben is van igazság. Még egyszer bocsi. ^^
2015. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj én is elnézést kérek az én válaszom miatt kicsit bunkó voltam. Köszönöm a válaszodat! 😉
2015. aug. 25. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!