Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 07 ghostnak lesz folytatása?

A 07 ghostnak lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Van valami remény hogy folytatják az animét ?

2015. aug. 24. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon rég nincs felőle hír. Szinte 0% esély van rá.
2015. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A manga is már elég régen befejeződött, pedig még abban reménykedtem, hogy azután lesz, de tényleg semmi hír. Pedig állítólag a manga és az anime is népszerű volt Japánban, de úgy látszik, nem eléggé. De a tucatháremek azok jönnek, szinte minden szezonban... Pedig a manga pont ott indul be, ahol az anime véget ér, és egy nagyon szép, drámai történet lesz belőle. Ha nem olvastad még el, ajánlom nagyon, magyarul is fent van onnantól, ahol az anime véget ért:

[link]

2015. aug. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igazuk van az előttem íróknak.Pedig én is nagyon szerettem volna a folytatást de elolvastam a mangát és nekem nagyon tetszett bár én inkább mangás vagyok.Nekem a manga miatt lett a kedvencem és tényleg nem igazság hogy úgy ért véget az.
2015. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi . A mangát mindenképp elolvasom.
2015. aug. 30. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!