Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail-ban Natsu és Lucy...

Fairy Tail-ban Natsu és Lucy összejönnek majd?

Figyelt kérdés
Csak most kezdtem el nézni ezért nem sok mindent tudok.

2015. aug. 29. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó is lenne:3


De mivel ez egy shounen fight anime, az esélye közelít a nullához. A shounen műfaj célközönsége 10-12 éves kissrácok, ők meg hánynak a romantikától:D Viszont Mashima-sensei sem hülye, tudja, hogy olyanok is nézik az animét ill. olvassák a mangát, akik nem ebbe a korosztályba tartoznak. Nekik vannak ilyen "pillanatok", amiknek romantikus értekmezése is lehet, de a 10-12 éves kissrácok nem fognak gyanút:D (többek között: ha Lucyt bárki bántja, Natsu totálisan kifordul magából és porrá akarja égetni az illetőt, depressziós lesz, amikor Lucy elmegy randizni egy sráccal {ezt persze annak van magyarázva, hogy nem mehetnek együtt dolgozni} stb)

2015. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Azt nem tudom h mikor akar randizni mert az nekem vhogy kiesett (nem emlekszem ra) de viszont az igaz h osszejonni senki nem fog senkivel de viszont vannak benne olyan jelenetek h natsu meglatja lucytt mesztelenul meg h amikor lucy hazaer natsu az agyaban alszik meg mindenfele ilyesmi ami ugyan csak "aprosag" de igazabol lehetne ugy is mondani h szeretik egymast es csak azert nem csinaltak meg h osszejonnek mert kissebb fiuk nezik es nekik az meg unalmas lenne...
2015. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem jön össze senki senkivel? Elfman összejött Evergreennel, Gajeel meg Levyvel, Gray és Juvia is közel járnak.
2015. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Levyre és Gajeelra csak utalások vannak. Gajeel oldaláról nagyon szemfülesnek kell lenni, hogy felfedezhessük az érdeklődés bármi jelét, a csók oxigén-átadásnak van álcázva, és amikor Levy a levelében a Mágiajátékok arcban elmondja, hogy "ő is ___(nem írom le mi történt, mert spoiler), pedig szerettem" nem mond nevet. Vagyis nem veszélyezteti a 12 éves kissrácok lelkivilágát:D Juvia mániákus rajongása (/szerelme) Gray iránt a célközönség szemében csak humorfaktor, tehát ez sem töri össze a lelki békéjüket. Az Elfman/Evergreen párosra nem tudok rákontrázni, az valóban egyértelműbb. Egyébként a fent felsorolt pároknak mind drukkolok, és minden romantic momentjüknél fangirlgörcsöt kapok, szóval... :D

(Bár mondjuk az Elfman/Evergreen páros inkább semleges, ha a Natsu/Lucy és a Gray/Juvia iránti rajongásomhoz viszonyítjuk:D)

Első voltam.

2015. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen műfajú animékben álltalában nem jön össze senki sajnos. Előttem szóló! Gajeel és Levy tényleg csókolózni fognak?? :3 Elfman és Evergreen tudtommal nincsenek együtt, Juviának láthatóan nincs sok esélye Graynél és Natsu meg Lucy....hát az még összejöhetne ha ez egy olyan anime lenne. De nem olyan....
2015. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
[link] egy GajeelxLevi csókjelenet, ráadásul, egész oldalas :D Van egy másik is, de az Juvis képzelgése
2015. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi hogy linkelted. Még akkor is ha ez csak oxigén átadás: végre valami!! ^.^ :3 <3
2015. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 marci110022 válasza:
én szerintem natsu és lisana jön össze :) (egyébként 15éves fiu vagyok és szeretem a shonent)
2015. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Erza és Jellal között is majdnem volt egy csók, Elfman és Evergreen együtt voltak, Levi és Gajeel az oxigénhiány miatt kerültek khmm közel egymáshoz, illetve Levi hiányosan leírt vallomása, Juvia és Gray pedig egyre közelebb kerül egymáshoz és aki olvassa a mangát az tudja, hogy most mi történik [nem akarom spoilerezni], na annak az elején azt mondta Gray, hogy ha vége lesz ezeknek az "eseményeknek", akkor választ ad Juvia érzéseire. Natsu és Lucy pedig rengeteg dologban. A védelmezések, a féltékenység, a bónusz manga rész, amikor a fürdőben voltak, stb. Szerintem Natsu és Lisanna közt ha lenne valami, a régi érzéseken kívül, akkor már komolyabb dolgok történtek volna, hisz most ha úgy nézzük több a Natsu×Lucy jelenet, mint a Natsu×Lisanna.
2016. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Aki valamennyire érti az angolt, annak itt egy cikk, amiben össze vannak foglalva a szerelmi ügyek, Hiro Mashima interjúja után.

Link: content://media/external/file/9248

2016. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!