Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megmondanátok, hogy a Haikyuu-...

Megmondanátok, hogy a Haikyuu-ban, hogy hívják a Nekomás srácokat?

Figyelt kérdés
Egy fanfictiont írok és a Nekomának fontos szerepe van benne. Ha csak annyit mondtok, hogy kb mikor jelenik meg az animében a Nekoma, az is jó :D

2015. aug. 30. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Kenma Kozume , Tetsurō Kuro, Nobuyuki Kai, Morisuke Yaku, Taketora Yamamoto, Shōhei Fukunaga, Sō Inuoka, Lev Haiba, Yūki Shibayama. Ennyi :)

(Manabu Naoi, Yasufumi Nekomata edzők)

Ajánlom az oldalt a sok infóval, ha tudsz angolul:

[link]


Esetleg kérhetnék linket a fanfiction oldaladhoz? Érdekelne a történet ^^

2015. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D a fanfic leghamarabb karácsony után lesz fent az AFS-en (anime fanfiction style)vagy a merengőn :D a linkért külön köszönet, szerintem a következő kérdésem biztos az lett volna, hogy ki hanyadikos :)
2015. aug. 31. 07:38
 3/5 A kérdező kommentje:

Most nézegettem az oldalt és találtam egy furcsa nevet: Hitoka Yachi. Szőkehajú kiscsaj, leginkább Shiemi-hez hasonlítanám az Ao no Exorcist-ből :) Azt tudod, hogy ki (mármint Yachi, nem Shiemi) ő? Csak a mangában jelenik meg vagy benne volt az animében is? (2x végignéztem, de sehol nem láttam), vagy csak a második évadban bukksn fel?

Bocsi, hogy sok kérdést tettem fel, de nem hagy nyugodni ez az egész....

2015. aug. 31. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A kis csaj eddig még csak a mangában szerepelt.
2015. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. aug. 31. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!