Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animét mondani...

LuffyAce kérdése:

Tudnátok olyan animét mondani amiben a főszereplőnek van valami különleges képessége?

Figyelt kérdés

Kicsit rosszul fogalmaztam nem képesség hanem mint Pl.a Narutoban az,hogy Narutoban ott van a kyubbi és veszélyesetén tudja használni(de ha mindig tudja az is jó) és később megtanulja majd használni azt az erőt?

Ja és ha lehet fiú legyen a főszereplő(tini)



2015. szept. 1. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Charlotte - a főszereplő srác 5 másodpercig tud más embert irányítani.
2015. szept. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nézd meg az Inuyashát.
2015. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kösszi,ha még tudok akkor légyszi mondjatok!


Az Inuyashat láttam már,de kösszi!

2015. szept. 1. 12:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg a One Piece-t is láttam a Bleach-ot is és az attack on titan is!
2015. szept. 1. 12:44
 5/10 StrawberryPie válasza:
100%
Strike The Blood - a főszereplő fiú a Negyedik Ős, vagyis a legveszélyesebb vámpír. Az elején még nem tudja kezelni a Megbízottjait de később ezt is megtanulja :)
2015. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

láttam már most,hogy írtad de azért kösszi!


van egypár amit láttam már csak nem annyira emlékszem a címükre.

2015. szept. 1. 17:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ao no exorcist :)
2015. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos láttam már,de azért kösszi!
2015. szept. 2. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul - A főszereplő "Ghoullá" válik, ami egy olyan ember kinézetű lény, ami csak emberekkel tud táplálkozni.


Parasyte - Értelemszerűen megjelennek Japánban a "paraziták", amik el tudják foglalni az emberek testét azáltal, hogy átveszik az agyuk felett az irányítást,de egynek nem sikerül, így szövetségre kell lépnie egy emberrel.


Nurarihyon no mago - Egy fiúban negyedrész Youkai(szellem) vér folyik, és az a sorsa, hogy a Youkaiok vezére legyen, de ő csupán normális életet akar élni (eleinte). (A srác youkai-alakja nagyon menő:D)


Zetman - Vannak úgynevezett "játékosok", akik ember feletti hatalommal bírnak, egy olyan fiú lesz a főszereplőnk, aki se nem játékos, se nem ember.


Densetsu no Yuusha no Densetsu - A főszereplő fiú rendelkezik egy "Stigmával", ami miatt gyilkosnak hiszik őt mindig, félnek tőle, és nehezen tudja irányítani. Számos embert öl meg vele gyerekkorában véletlenül (ő ezekre nem nagyon emlékszik), de vélgül megtanulja kezelni , és barátai is lesznek.


Ichiban Ushiro no Daimaou - A főszereplőnk egy iskolába megy, ahol egy szokás, hogy a beavató-szertartáson megtudják, hogy mi is lesz a jövőben a foglalkozásuk. Na, szegénynek azt mondják, hogy "démonkirály" lesz, ami igaz is. Ám mindenki fél tőle, hisz nagy erőt birtokol...(Iskolai).


Shinrei Tantei Yakumo - A fiú látja a holt lelkeket, és ő egy detektív (iskolai)


Ezeknek nézz utána : Hakkenden,Heroic Age,Zero no Tsukaima,Wolf's rain, darker than black, Ushio to tora, World trigger, ezek is ilyenek, de most nem tudok ismertetőt írni...

Remélem segítettem :DD

2015. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
útolsó köszi!! Sokat mondtál ami hallásra is nagyon tetszik
2015. nov. 1. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!