Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy tetszett nektek a Naruto,...

Hogy tetszett nektek a Naruto, mármint így összefoglalva milyen volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és tuti végig nézem, még három unokatesóm is imádja :D de most hogy befejezték mi a véleményetek róla? Hogy tetszett a történet, a karakterek? Mennyire élvezték el? Szomorúak vagytok-e hogy vér lett? Inkább az válaszoljon aki megnézte vagy az aki a végefelé jár, de igazából bárki válaszolhat! SPOILERT NEM KÉREK SEMMI KÉPPEN!

2015. szept. 3. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A sima Naruto, amiben még kisebbek, rohadt unalmas volt, Jiraiya utáni pár részig volt "jó". Igazából átlag, semmi érdekes. A Shippuudenben beindultak valamennyire az események, élveztem is egy darabig, de a végefelé kb a 390. résztől meguntam és abbahagytam, inkább elolvastam a manga végét, hogy legyen fogalmam a lezárásról.


A Naruto átlag shounen igazából, semmi extra szerintem. A műfajában én sokkal jobban szeretem a Fairy Tail-t, van egy hangulata (bár a manga jobb). Viszont sok értékelhetőbb anime van, és itt nem feltétlen a lélektani vagy hasonlókra kell gondolni. Ajánlom neked a Fullmetal Alchemist Brotherhoodot, akcióban és humorban nincs hiány benne, komoly filozofikus megállapítások is vannak, de ezeknél ne egy "leülünk az asztalhoz és elmélkedünk" képet társíts, sokkal inkább csak elejtett mondatokról van szó, amihez ha nincs meg az érettséged, nem is nagyon tűnik fel. A története pedig jóval összetettebb, mint a Narutóé, vagy akár a Fairy Tail-é.

2015. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sima Naruto rohadt jó,nagyon szerettem régen és most is.Naruto shippuuden pedig a 200. részig nagyon jó,azután egyre rosszabb,de persze attól még egész jó.A kedvenc szereplőm az elejétől kezdve Neji,de nem írok spoilert róla,mert nem kértél. :D
2015. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja, hát igen Neji... Na arra sajnos rájöttünk mert hát a tumblr a fanart-ok.. Nem is tudom.. Mennyországa?? :DD

De igazából szerintem nagyon jó, mert ahogy mondtam mi négyen unokatesóimmal imádjuk!! És hárman lányok vagyunk (azaz én is XD és én még hét éves koromban kezdtem el nézni) , szóval egyetlen fiú van a családban aki még gyerek és ő is nagyon élvezi! XD

2015. szept. 3. 18:13
 4/12 anonim ***** válasza:

A sima Naruto nagyon jó volt. Érdekes, izgalmas, ha pedig kellett, vicces.


Aztán jött a Shippuden. Megsértődtem, hogy mit műveltek a sorozattal. Oda lett a varázsa, én nemtom... Egyenesen megutáltam.

2015. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Neked ki a kedvenced kérdező? :D
2015. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, Sasuke természetesen.... XD De igen amióta elkezdtem, ő a kedvenc szereplőm :DD Persze ott is merültek fel komplikációk, mert hát ő nem igazán maradt a hetes csapat tagja. De szerintem ez pont egy olyan anime ahol kevés az idegesítő szereplő :)
2015. szept. 3. 20:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazad van. :D Valahogy gondoltam,hogy Sasuke,kb. minden lánynak az. :D
2015. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, bármilyen animét elkezdek, mindig rögtön az első pillanatban feltűnnek nekem a fekete hajú fiúk :D de nálunk Kakashi örvend a legnagyobb hírnévnek (még a fiú unokatesómnak is ő a kedvence) és Shikamaru még elég népszerű ismerősök körében XD
2015. szept. 3. 22:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Shikamarut mindenki szereti,nem is kell magyaráznom miért. :D Kakashi meg egyszerűen szerethető karakter,jó jutsukkal ellátva és a személyisége is király,ahhoz képest hogy min kellett keresztül mennie.
2015. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A sima Narutot imádom persze a 100 filler nélkül amit a végére raktak. A chunin vizsga mindig is a kedvencem marad.A shippuden is nagyon jól indult de azt is telerakták unalmas fillerekkel ami miatt kaszáltam az animét és csak a mangát olvastam.A manga jó de a vége borzalmas lett. Sajnálom hogy a végére rossz lett mert tényleg jó volt. De ez az én véleményem.
2015. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!