Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretném tudni hogy a Diaboli...

Szeretném tudni hogy a Diabolik lovers című animének lesz e második évadja? Ha van már akkor hol tudom megnézni? Mikorra várható a következő rész? Vagy esetleg van hozzá hasonló anime?! (A többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kèrlek szèpen segítsetek nekem! Ha lehet..! Ez a kedvenc animèm szóval várom már hogy folytatodjón! Köszi előre a segítsèget! Nekem link is jó! (Bár arra is kíváncsi vagyok hogy van e hasonló ilyen vámpíros,romantikus,háremes anime :D) Ha lehet ebben is segítsetek! Mindenkinek előre köszönöm!!! :)

2015. szept. 22. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesz, szeptember 24-től kezdik majd adni Diabolik Lovers More,Blood címmel. De előre levetítették az első részt még augusztusban.
2015. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Lesz második évad, youtube-on már fent van az első rész ( https://www.youtube.com/watch?v=ojB-BSGQQqU, a többi nem tudom mikorra várható.

Az egyik kedvenc vámpíros animém a Vampire Knight, szerintem azt mindenképp nézd meg, háremes közül nem sokat láttam, a Brothers Conflict és az Uta no Prince-sama viszont elég jó.

Remélem segítettem vele.:)

2015. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm nektek! Sokat segítettetek!! De jooo már kezdtem aggódni hogy nem lesz 2. Èvad!!! Mèg egyszer nagyon szèpen köszönöm nektek! :)))
2015. szept. 23. 07:00
 4/4 anonim válasza:
Amúgy szerintem az a csaj nagyon béna!!! Rengeteg alkalma nyílik elmenekülni, vagy az egyik vámpírt legalább tökönrugni, de mégsem teszi... Szegény nagyon buta is... nem csoda, hogy kaja lett belőle...
2015. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!