Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Különleges képességekkel...

Különleges képességekkel rendelkező emberek, ami anime sorozat?

Figyelt kérdés
Röviden: Most kezdtem el nagyon szeretni az animéket és már többet is láttam ^^ De most olyan animét keresek amiben különleges képpességű fiúk és lányok vannak, akik tizen (vagy huszon) évesek. Legyen izgalmas, vicces, (lehet kicsit félelmetes is). Kicsit hétköznapis is lehet! :D Nem mindegyik feltétel szükséges! Tudtok mondani ilyen animéket?

2015. okt. 3. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
One-punch man, most fog indulni, rohadt vicces szuperhős paródia.
2015. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
From the New World-különleges képesség pipa, de dráma, viszont a sztori jó amikor beindul
2015. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Great Saiyagirl válasza:

Dragon Ball minden mennyiségben. :D


Ezen kívül ott van Naruto, Bleach, Fairy Tail, sokan szeretik a One Piece-t, bár nekem nem tetszik a rajzolása.

2015. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak most kezdtél el animézni akkor az alábbiakat erösen javaslom megnézésre (DanMachi -t annyira nemis de a többit fokozottan, remek alkotások):


Death Note - a föszereplönek nem konkrétan egy különleges képessége van hanem egy különleges tárgya. Pontosabban a Death Note, amivel embereket lehet ölni és föhösünk Light eldönti, hogy megöli a "rossz" embereket.


Code Geass és Code Geass R2 - hasonló a Death Note-hoz viszont itt föhösünk egy Geass nevü képesség birtokába jut amivel bárkinek adhat ki bármilyen parancsot amit abszolút engedelmességel teljesít is.


DanMachi, másnéven: Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? - ehhez nincs sok hozzáfüzni valóm, ez már nem egy ilyen kemény pszichológiai anime mint a felsö 2 ;)


Elfen Lied - ezzel csak óvatosan, nem gyenge idegzetüeknek való :P


Fullmetal Alchemyst: Brotherhood - föhösünk egy nem szokványos alkímista (alkímia=varázslat szerüség) aki rúnakörök nélkül (anélkül lehetetlen lenne) tud alkímiát alkalmazni. Egyszerü történetnek indul ám sokkal több húzódik meg a hátterben, mint amit gondolna az ember...


Guilty Crown - föhösünk egy olyan képességre tesz szert (véletlenül) amivel az emberek vágyait/félelmeit materializálni tudja és azokat saját javára fordítani

2015. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Charlotte, nem fogod megbánni:) nekem izgalmas volt,és környezetem is rajta, igaz a vége kicsit más lett mint amire számítottam...szóval annyira nincs jó vége, de ezt leszámítva szuper, egyik kedvenc animém!
2016. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Inuyasha

Yu yu hakusa/szellem fiú

My hero academia/Boku no hero academi/HősAkadémia

márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!