Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Ki szerintetek a...

Animések! Ki szerintetek a legszebb csaj animében? Nekem: Cross Ange-ból Ange

Figyelt kérdés
ÉS NEKTEK?

2015. okt. 6. 22:02
1 2
 11/15 Mommimo ***** válasza:
Cross Angeből Ange, az egyértelmű nyerő! Gyönyörű test, állhatatos akarat, és vicces felfogás egyes helyzetekben. És bármilyen ruhában van, gyönyörűen néz ki! Még rövid hajjal is, pedig én nem hittem, hogy ez lehetséges, de mindenképp a legjobb, és a legszebb anime karakter!
2017. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Chuunibyou Demo Koi ga Shitai-ból Takanashi Rikka tetszik nekem, tehát én szerintem a legszebb és legaranyosabb lány. :3 Ilyen kis szende lányt szívesen elfogadnék barátnőnek. :D
2017. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miyata a keijo !!!!!!!!-ból.
2017. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert a japánok imádják a kawaii dolgokat (persze a gonosz és horror cuccok mellett), és ha valamit aranyosnak akarnak rajzolni, az általában nagyon olyan lesz. :)


Szóval bőség zavara... :P


De pl aki eszembe jut, az auti festőművész csaj a

Sakurasou pet na kanojo -ból.

Be nem ugrik most a neve...


De pl nagyon aranyos -nem csak jellemre, de arcra is- az egyik, kissé fiúsan megrajzolt, mégis szép arcú lány szereplő, Tomari-chan, a Kashimashi -ból.


Őt azért említem meg, mert ő

nem az a tipikus "kawaii",

se "moe", mégis megragadó arca van, férfi szemmel is... Aranyos 14 éves forma, enyhén fiús arcú lánynak van rajzolva.

2017. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából nincs olyan,hogy legszebb.Attól függ milyen grafikájú lányokat kedvelsz.Rengeteg szép van.De ha választanom kéne akkor Chihaya lenne a Chihayafuru-ből.Nem a kedvenc lánykarakterem,viszont tényleg szép,olyan mint egy baba. :)
2017. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!