Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Vampire knight mangában...

A Vampire knight mangában Kaname és Yuki meg fog halni? Aki még nem látta az animét vagy nem olvasta a mangát annak SPOILER VESZÉLY!

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem Yuki miért halna meg? Kaname áldozza fel magát azzal hogy kitépi a saját szívét ezzel azt választja hogy Yuki és Zero együtt lehessenek.
2015. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor oké...csak azért kérdeztem mert még nem olvastam a mangat
2015. okt. 8. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez a manga a 3.évadja a Vampire knight-nak?????

Ha igen akkor írnátok egy elérhetőséget, lehetőleg ne linket, ha kérhetem, mert az sose "jön be".:)

2015. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az animének nincs 3.évadja mellesleg nem is lesz...ha el akarod olvasni a mangát angolul akkor tudok linket küldeni de ha magyarul szeretnéd akkor meg kell venned Libriben vagy más kiadónál ^-^
2015. okt. 8. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként Kaname miért csak a szíve kitépésével engedheti, hogy Yuuki és Zero együtt lehessenek? :D

( bocsi, fan vagyok és érdekel )

2015. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt én sem tudom ^-^
2015. okt. 10. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak: Kicsit furcsa lenne, ha Kaname még élne és csak úgy átengedné Yukit Zeronak...

A válasz: Mind a ketten meg fognak halni. Kaname amint már említve lett kitépi a saját szívét, és meghal, de a testét lefagyasztják, hogy ne porladjon el. Miután Yuki és Zero leéltek ezer évet együtt, Zero meghal (nem tudom hogy hogy) és Yuki úgy dönt, hogy az életét feláldozva emberré változtatja Kaname-t. De közbe Yukinak már lett 2 gyereke (1 lánya Kaname-tól és 1 fia Zerotól) akik ott lesznek, amikor Kaname-t fölélesztik, és Kaname a 2 gyerekkel fog tovább élni.

2015. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi ^-^
2015. okt. 30. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!